Eksperci serwisu

W trosce o najwyższe standardy wiedzy z zakresu hipnozy oraz hipnoterapii zaprosiliśmy do współpracy z naszym portalem osoby o bogatym dorobku w dziedzinie hipnozy i hipnoterapii reprezentujących różnorodne nurty pracy oraz uznane ośrodki szkolące profesjonalistów w dziedzinie hipnoterapii. Pod profilem eksperta znajdziesz skrót do reprezentowanego przez niego ośrodka szkoleniowego oraz aktualną ofertę szkoleniową. To jednak nie wszystko ! Wśród ekspertów serwisu znajdziesz również profesjonalistów z innych dziedzin, którzy stosują techniki hipnozy w swojej praktyce. Pod profilem każdego z ekspertów zapoznasz się również z jego publikacjami.

https://hipnoterapeuci.pl/wp-content/uploads/2019/04/MG_3181-2-300x300.jpg

Piotr Matejuk

hipnoterapeuta

Od lat zawodowo zajmuję się hipnoterapią – mam tu na myśli przede wszystkim pracę indywidualną z drugim człowiekiem nastawioną na rozwiązanie problemów natury emocjonalnej, zaszytych z reguły głęboko w podświadomości. W swojej pracy staram się nie trzymać sztywnych reguł i dogmatycznej wiary w „tę jedną najskuteczniejszą metodę”, lecz łączę w niej podejścia różnych dziedzin hipnozy, pracy z przekonaniami i skutecznych narzędzi psychoterapeutycznych.

Jestem założycielem Hypnosis Poland Academy oraz współtwórcą Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii.

Jestem również doktorantem w Instytucie Psychologii Polskiej Akademii Nauk oraz terapeutą w procesie certyfikacyjnym Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Zobacz mój profil w Serwisie.


https://hipnoterapeuci.pl/wp-content/uploads/2019/04/zdjęcie-profilowe-skan-ekran-300x300.png

Grzegorz Jabłonowski

hipnoterapeuta

Certyfikowany hipnoterapeuta, trener hipnozy i rozwoju osobistego, mentor, popularyzator edukacji demokratycznej i domowej.

W pracy łączy entuzjazm i profesjonalizm dzięki czemu jego szkolenia są ciekawe, pobudzające i skuteczne. Czerpie z szerokiego wachlarza technik hipnoterapeutycznych (np. Hypnotic Regression Therapy - regresja, Terapia Części, hipnoza prowokatywna, nurty ericksonowski i elmanowski, Pain Management Hypnosis) jak i dziedzin coachingu i psychoterapii (NLP, NVC, Gestalt), dzięki czemu potrafi skuteczniej dotrzeć do różnych odbiorców.

W pracy indywidualnej (sesje hipnoterapii, coachingi) cechuje go podejście zorientowane na klienta, tj. wierzy, że w każdym człowieku są najlepsze dla niego rozwiązania, a zadanie terapeuty to pomoc w odkryciu tego potencjału w kliencie. W życiu ceni sobie szacunek do człowieka, brak ocenności i komunikację z poszanowaniem drugiej osoby, co powoduje, że w jego obecności odbiorcy czują się bezpiecznie. Inspiruje swoją postawą do rozwoju osobistego, a jego misja to odkrywanie w ludziach ich potencjału.

Grzegorz jest certyfikowanym hipnoterapeutą, coachem i trenerem (w tym certyfikat Johna Grindera, twórcy NLP). Zobacz mój profil w Serwisie.


https://hipnoterapeuci.pl/wp-content/uploads/2019/04/ja_ted1920x1280-300x300.jpg

Artur Makieła

hipnoterapeuta

Artur Makieła jest trenerem mentalnym oraz hipnoterapeutą certyfikowanym przez International Association of Professional Conversational Hypnotists, a także hipnotycznym showmanem znanym z programu telewizyjnego Hipnoza w TVN. Przez media określany jako najbardziej znany hipnotyzer w Polsce. Praktykę hipnoterapeutyczną prowadzi od 2013 roku we Wrocławiu i Warszawie. Od 2016 roku występuje z warsztatami w ramach Akademii Sztuk Przepięknych podczas Przystanku Woodstock. Pięciokrotny mówca konferencji TEDx.

Obecnie pracuje jako terapeuta, szkoleniowiec, mówca, showman i trener, pomagając klientom podnosić standardy oraz jakość pracy i życia. Ekspert z zakresu zarządzania emocjami, motywacji, planowania celów oraz strategii ich osiągania. Szkoli ludzi oraz zespoły z zakresu skutecznej komunikacji oraz umiejętności miękkich.

Jego klientami były między innymi firmy branży farmaceutycznej, kosmetycznej, logistycznej, gastronomicznej, turystycznej i rozrywkowej, instytucje sektora publicznego oraz przedsiębiorcy, lekarze i terapeuci.

Trener wystąpień publicznych, który uczy profesjonalnych mówców korzystania z technik pracy z podświadomością przy pracy prezentera oraz uczy amatorów przemawiania przełamywania lęku przed występowaniem.

Hipnozy uczył się m.in u Christophera Caressa, Larry’ego H. Elmana, Rona Eslingera, Jorgena Rassmussena i Andrzeja Batko. Autor cyklu nagrań relaksacyjnych Spa dla Umysłu. Wcześniej przez wiele lat dziennikarz i pracownik rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych. Od 17 lat na scenach jako trener, konferansjer, mówca i showman. Członek British Association of Hypnotherapy. Studiował Filologię Polską na Uniwersytecie Łódzkim oraz Journalism and Mass Communication na Uniwersytecie w Tampere. Zobacz mój profil w Serwisie.


https://hipnoterapeuci.pl/wp-content/uploads/2019/04/Michał-Cieślakowski-1-300x300.jpg

Michał Cieślakowski

hipnoterapeuta

Jestem człowiekiem. Z pasji: hipnoterapeutą, hipnotyzerem, trenerem hipnozy i hipnoterapii. Specjalistą sfery snów i śnienia oraz ich zaburzeń, a także hipnozy eksperymentalnej.

Prowadzę swoje autorskie kursy hipnozy w Barwach Umysłu, oraz jako certyfikowany instruktor reprezentuję na terenie Polski szkołę OMNI Hypnosis.
Choć certyfikatów mam stos, to nie jestem ich kolekcjonerem.

Wiedzę i doświadczenie z każdego z przebytych za granicą i w Polsce kursów (w ramach cyklu Mistrzowie Hipnozy sprowadzam do Polski największych specjalistów tej dziedziny) wdrażam do prowadzonej od 15 lat codziennej praktyki. Zobacz mój profil w Serwisie.


https://hipnoterapeuci.pl/wp-content/uploads/2019/04/DEN_4705-11-300x300.jpg

Maksym Komar

hipnoterapeuta

Profesjonalny hipnotyzer, hipnoterapeuta, dyplomowany i certyfikowany Master Hipnoterapii, hipnolog, NLP Master Coach, doradca personalny i trener mentalny.

Dyrektor i założyciel "Professional Hypnosis Training Institute".

Sekretarz Polskiego Przedstawicielstwa "Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists" i jego certyfikowany Trener.

Współpracuje z "The Neuro-Linguistic Programming Training Institute of Chicago"

Cały czas rozwija spektrum swojej wiedzy i zdobywa nowe doświadczenia u boku najlepszych mistrzów z całego świata, by skutecznie pomagać potrzebującym tego osobom.

Prowadzi terapię i udziela indywidualnych konsultacji oraz prowadzi szkolenia na terenie Stanów Zjednoczonych, Europy i Wspólnoty Niepodległych Państw.

Wewnętrznym powołaniem Maksyma Komara jest wskazywanie osobom potrzebującym drogi jak przełamywać wewnętrzne bariery i odkrywać potencjał własnej wartości ukrytej w sile ludzkiego umysłu. Zobacz mój profil w Serwisie.