Znajdź hipnoterapeutę
Ekspert Zweryfikowany Grzegorz Jabłonowski

Grzegorz Jabłonowski

  • al.Wyzwolenia
    Warszawa, mazowieckie
  • Polski, Angielski


O mnie

Certyfikowany hipnoterapeuta, trener hipnozy i rozwoju osobistego, mentor, popularyzator edukacji demokratycznej i domowej.

W pracy łączy entuzjazm i profesjonalizm dzięki czemu jego szkolenia są ciekawe, pobudzające i skuteczne. Czerpie z szerokiego wachlarza technik hipnoterapeutycznych (np. Hypnotic Regression Therapy - regresja, Terapia Części, hipnoza prowokatywna, nurty ericksonowski i elmanowski, Pain Management Hypnosis) jak i dziedzin coachingu i psychoterapii (NLP, NVC, Gestalt), dzięki czemu potrafi skuteczniej dotrzeć do różnych odbiorców.

W pracy indywidualnej (sesje hipnoterapii, coachingi) cechuje go podejście zorientowane na klienta, tj. wierzy, że w każdym człowieku są najlepsze dla niego rozwiązania, a zadanie terapeuty to pomoc w odkryciu tego potencjału w kliencie. W życiu ceni sobie szacunek do człowieka, brak ocenności i komunikację z poszanowaniem drugiej osoby, co powoduje, że w jego obecności odbiorcy czują się bezpiecznie. Inspiruje swoją postawą do rozwoju osobistego, a jego misja to odkrywanie w ludziach ich potencjału.

Grzegorz jest certyfikowanym hipnoterapeutą, coachem i trenerem (w tym certyfikat Johna Grindera, twórcy NLP).

Więcej w temacie hipnoza, hipnoterapia w kontekście sesji indywidualnych czy szkoleń można znaleźć na mojej stronie pod adresem www.hipno.work.

Jak mogę pomóc?

Odbiorcy: dorośli i dzieci.
Jego klienci to osoby szukające przepracowania blokad przed rozwojem, usuwania nieprzyjemnych zachowań pomocy przy emocjonalnych trudnościach, usuwania niekorzystnych nawyków i nałogów, budowania korzystnych postaw i zachowań, usuwania migren, alergii i innych przypadłości zdrowotnych, budowania celów, pracy nad relacjami (z sobą, z innym, z otoczeniem), potrzebujące naprawy relacji z przeszłości, przepracowania trudnych zdarzeń i traum, osoby chcące pozbyć się fobii (przed lataniem, owadami itp.), osoby szukające lepszego zrozumienia siebie. Praca z zaburzeniami odżywiania, poczuciem wartości. Motywacje sportowe.

Opublikowane artykuły

Ekspert serwisu hipnoterapeuci.pl
Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.