Znajdź hipnoterapeutę
Ekspert Zweryfikowany Grzegorz Jabłonowski

Grzegorz Jabłonowski

  • al.Wyzwolenia
    Warszawa, Mazowieckie
  • Polski, Angielski


O mnie

Certyfikowany hipnoterapeuta, trener hipnozy i rozwoju osobistego, mentor, popularyzator edukacji demokratycznej i domowej.

W pracy łączy entuzjazm i profesjonalizm dzięki czemu jego szkolenia są ciekawe, pobudzające i skuteczne. Czerpie z szerokiego wachlarza technik hipnoterapeutycznych (np. Hypnotic Regression Therapy - regresja, Terapia Części, hipnoza prowokatywna, nurty ericksonowski i elmanowski, Pain Management Hypnosis) jak i dziedzin coachingu i psychoterapii (NLP, NVC, Gestalt), dzięki czemu potrafi skuteczniej dotrzeć do różnych odbiorców.

W pracy indywidualnej (sesje hipnoterapii, coachingi) cechuje go podejście zorientowane na klienta, tj. wierzy, że w każdym człowieku są najlepsze dla niego rozwiązania, a zadanie terapeuty to pomoc w odkryciu tego potencjału w kliencie. W życiu ceni sobie szacunek do człowieka, brak ocenności i komunikację z poszanowaniem drugiej osoby, co powoduje, że w jego obecności odbiorcy czują się bezpiecznie. Inspiruje swoją postawą do rozwoju osobistego, a jego misja to odkrywanie w ludziach ich potencjału.

Grzegorz jest certyfikowanym hipnoterapeutą, coachem i trenerem (w tym certyfikat Johna Grindera, twórcy NLP).

Więcej w temacie hipnoza, hipnoterapia w kontekście sesji indywidualnych czy szkoleń można znaleźć na mojej stronie pod adresem www.hipno.work.

Jak mogę pomóc?

Odbiorcy: dorośli i dzieci.
Jego klienci to osoby szukające przepracowania blokad przed rozwojem, usuwania nieprzyjemnych zachowań pomocy przy emocjonalnych trudnościach, usuwania niekorzystnych nawyków i nałogów, budowania korzystnych postaw i zachowań, usuwania migren, alergii i innych przypadłości zdrowotnych, budowania celów, pracy nad relacjami (z sobą, z innym, z otoczeniem), potrzebujące naprawy relacji z przeszłości, przepracowania trudnych zdarzeń i traum, osoby chcące pozbyć się fobii (przed lataniem, owadami itp.), osoby szukające lepszego zrozumienia siebie. Praca z zaburzeniami odżywiania, poczuciem wartości. Motywacje sportowe.

Tagi

hipnoza Warszawa, hipnoterapia Warszawa, hipnotyzer Warszawa, hipnoza prowokatywna, trener hipnozy, trener rozwoju osobistego, mentor, NLP, trauma, motywacja sportowa, budowanie celów, usuwanie migren, usuwanie nałogów, usuwanie blokad, nawyki

Ekspert serwisu hipnoterapeuci.pl
Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.