Znajdź hipnoterapeutę
Ekspert Zweryfikowany Artur Makieła

Artur Makieła

 • Worcella 5
  Warszawa, Mazowieckie
 • Polski, Angielski


O mnie

Artur Makieła jest trenerem mentalnym oraz hipnoterapeutą certyfikowanym przez International Association of Professional Conversational Hypnotists, a także hipnotycznym showmanem znanym z programu telewizyjnego Hipnoza w TVN. Przez media określany jako najbardziej znany hipnotyzer w Polsce. Praktykę hipnoterapeutyczną prowadzi od 2013 roku we Wrocławiu i Warszawie. Od 2016 roku występuje z warsztatami w ramach Akademii Sztuk Przepięknych podczas Przystanku Woodstock. Pięciokrotny mówca konferencji TEDx.

Obecnie pracuje jako terapeuta, szkoleniowiec, mówca, showman i trener, pomagając klientom podnosić standardy oraz jakość pracy i życia. Ekspert z zakresu zarządzania emocjami, motywacji, planowania celów oraz strategii ich osiągania. Szkoli ludzi oraz zespoły z zakresu skutecznej komunikacji oraz umiejętności miękkich.

Jego klientami były między innymi firmy branży farmaceutycznej, kosmetycznej, logistycznej, gastronomicznej, turystycznej i rozrywkowej, instytucje sektora publicznego oraz przedsiębiorcy, lekarze i terapeuci.

Trener wystąpień publicznych, który uczy profesjonalnych mówców korzystania z technik pracy z podświadomością przy pracy prezentera oraz uczy amatorów przemawiania przełamywania lęku przed występowaniem.

Hipnozy uczył się m.in u Christophera Caressa, Larry’ego H. Elmana, Rona Eslingera, Jorgena Rassmussena i Andrzeja Batko. Autor cyklu nagrań relaksacyjnych Spa dla Umysłu. Wcześniej przez wiele lat dziennikarz i pracownik rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych. Od 17 lat na scenach jako trener, konferansjer, mówca i showman. Członek British Association of Hypnotherapy. Studiował Filologię Polską na Uniwersytecie Łódzkim oraz Journalism and Mass Communication na Uniwersytecie w Tampere.

Jak mogę pomóc?

TRENING MENTALNY I LIFE COACHING

Wiesz co różni ludzi, którzy osiągają wybitne osiągnięcia w różnych dziedzinach od tych, którzy zostają w peletonie?
Umiejętne zarządzanie własnymi zasobami i swoim potencjałem. Wybitni sportowcy, biznesmeni i ludzie charakteryzują się większą od statystycznej elastycznością, umiejętnością podejmowania decyzji i przekładania ich na czyny, zdolnością do bardziej krytycznego podejścia do swoich własnych doświadczeń, wyciągania z nich wniosków, korygowania, modelowania i robienia ich lepiej za każdym kolejnym razem.

Poza tym to co cechuje skutecznych ludzi świata biznesu, sportu i świata w ogóle, to fakt, że posiadają oni odpowiednie narzędzia, wzorce i strategie do projektowania i konsekwentnego realizowania celów długoterminowych.

Najważniejsze jest jednak to, że wszystkich tych aspektów można się nauczyć i wdrożyć je do swojego życia. Bez względu na to czym się zajmujesz i o czym marzysz, możesz stać się Mistrzem w swojej dziedzinie. Potrzebujesz do tego tylko odpowiednich narzędzi.

LIFE COACHING
Podczas sesji Life Coaching-u dostaniesz sposoby i strategie do:

- radzenia sobie z własnymi emocjami
- uwolnienia flow i maksymalnego wykorzystania swoich zasobów
- stworzenia jasnej wizji swoich celów długoterminowych
- wykreowania sposobu zrealizowania tych celów
- wykorzystania potencjału porażek
- umiejętnego zarządzania stresem
- tworzenia skutecznych technik wizualizacji
- podejmowania działania
- wykorzystania hipnozy do spotęgowania efektów

TRENING MENTALNY
Trening mentalny, choć na świecie wykorzystywany jest od lat, w Polsce jest dyscypliną, która dopiero zaczyna się rozwijać. Trening mentalny to połączenie psychologii sukcesu, autohipnozy, technik wizualizacji i narzędzi pozwalających na umiejętne zarządzanie emocjami.

Trening mentalny dedykowany jest przede wszystkim sportowcom, muzykom, osobom pracującym na scenie pod wpływem dużej presji.

Jeśli masz świadomość swojego potencjału, ale brakuje Ci narzędzi do przeistoczenia możliwości w rezultaty, jeśli chcesz osiągać wyżyny swoich możliwości i masz świadomość, że najlepszą drogą do tego jest mądra i efektywna praca…to zapraszam Cię na Trening Mentalny.

Pomogę Ci wydobyć, zwiększyć i wykorzystać cały Twój potencjał, żeby osiągać lepsze rezultaty i zostać Mistrzem w Twojej dziedzinie.

Czym się zajmujemy podczas Treningu Mentalnego?

- Precyzyjne określenie celu, który chcesz osiągnąć
- Budowanie postawy Mistrza
- Budowanie motywacji wewnętrznej oraz motywacji zewnętrznej
- Techniki zwiększania pewności siebie
- Doskonalenie koncentracji
- Wizualizacje i stany relaksacyjne
- Modelowanie zachowań mistrzowskich
- Wzmocnienie wspierającego dialogu wewnętrznego
- Zmiana i likwidacja sabotującego dialogu wewnętrznego
- Zarządzanie subiektywnym postrzeganiem czasu
- Podnoszenie poziomu energii
- Praca z przekonaniami

POMOC W ODZYSKANIU RÓWNOWAGI EMOCJONALNEJ
USUWANIE LĘKÓW, FOBII I POCZUCIA WINY
ZWIĘKSZENIE POCZUCIA WARTOŚCI I PEWNOŚCI SIEBIE
PLANOWANIE I REALIZACJA ŻYCIOWYCH CELÓW
LIKWIDACJA DYSONANSÓW
LEPSZE BUDOWANIE RELACJI

Tagi

hipnoza, hipnoterapia, artur makieła, makieła, szkoła hipnozy, trening mentalny, life coaching, kurs hipnozy, szkoła hipnoterapii, Warszawa, Wrocław, hipnoza warszawa, hipnoterapia warszawa, hipnotyzer warszawa

Ekspert serwisu hipnoterapeuci.pl

Certyfikacja

 • Instytut Neurolingwistyki – od 2014
 • Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii – od 2014
 • Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii – od 2016
 • Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii – od 2013
 • Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii – od 2018
 • Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii – od 2018

Ceny

 • pojedyncza sesja – 900
 • pakiet 4 sesji – 2700