Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Adam Aniszewski

Adam Aniszewski

  • św Jana 2/6
    Jaworzno, Śląskie
  • Polski, Angielski


O mnie

Nazywam się Adam Aniszewski i jestem certyfikowanym hipnoterapeutą oraz członkiem The National Guilt of Hipnotists. Jestem absolwentem wielu kursów w zakresie hipnozy i hipnoterapii, rozwoju osobistego i technik uczenia się. Całkowicie zaangażowałem się w mój rozwój w hipnozie i hipnoterapii. Jako osoba przez lata związana z nauką i edukacją widzę ogromne możliwości jakie daje hipnoza nie tylko w tych bardziej standardowych zastosowaniach jak nałogi, depresje, nerwice czy fobie ale również w nauce i rozwoju osobistym. Jestem zwolennikiem pracy interdyscyplinarnej łączącej różne nauki, techniki i zastosowania hipnozy. Ciągle poszukuję nowych technik umożliwiających pracę z kolejnymi wyzwaniami oraz nowych dróg na budowanie wzajemnego porozumienia z drugą osobą. Hipnozę traktuję jako formę skutecznego rozwoju osobistego oraz przede wszystkim jako sposób na uwolnienie się z błędnych przekonań, nawyków emocjonalnych i różnego rodzaju konfliktów wewnętrznych. Z moich obserwacji wynika, że hipnoza stwarza wspaniałe warunki do pracy nad sobą w wielu różnych aspektach życia. Z własnej praktyki mogę potwierdzić, że pozytywne zmiany jakie przechodzą moi klienci pomagają w sposób znaczący podnieść jakoś ich życia - pomagając im czuć się znacznie lepiej w „swojej skórze”. Dążenie do takiej właśnie poprawy, swoistego uwolnienia dla moich klientów jest dla mnie absolutnym priorytetem i motywacją do pracy. Moment w którym opuszczając mój gabinet osoba wie i czuje się uwolniona od swojego problemu jest czasem kiedy po cichu świętuję, ponieważ wiem że zmiany które następują w moim w gabinecie są trwałe. Zachęcam Cię do przejrzenia opinii i pozostałej części strony, być może w ten właśnie sposób będziesz mógł dowiedzieć się czy hipnoterapia jest dla Ciebie. Czy jest to odpowiednia droga do zmiany jakiej oczekujesz oraz czy mój gabinet jest na tę przemianę odpowiednim miejscem. Prywatnie jestem spełnionym mężem i ojcem dwóch cudownych dziewczynek. Niezależnie od tego jakie masz przekonania jestem otwarty na Twój telefon i szczerą rozmowę.

Certyfikaty i szkolenia
Jestem certyfikowanym hipnoterapeutą i absolwentem największej i uważanej za najlepszą na świecie szkołę hipnozy OMNI Hypnosis Training Center. Jestem również absolwentem wielu szkoleń z zakresu hipnozy i rozwoju osobistego u takich osób jak: Mateusz Grzesiak, Michał Cieślakowski, Eric Worre czy Brian Tracy. Jako certyfikowany hipnoterapeuta w 2018 roku stałem się również członkiem największej światowej organizacji zrzeszającej hipnoterapeutów i hipnotyzerów NGH The National Guilt of Hipnotists a niedługo później członkiem prestiżowego polskiego zrzeszenia Centrum Hipnozy. Ponieważ na co dzień prowadzę gabinet i poszerzająca swoje kompetencję uczęszczam regularnie na warsztaty i szkolenia związane z hipnoterapią.

Jak mogę pomóc?

Jestem terapeutą nastawionym na trwałe efekty i skuteczność, większość problemów rozwiązuje z klientami w 1-3 sesji. Najczęściej zajmuję się:
- problemami z wagą,
- uzależnieniami,
- fobiami, strachem i niepokojem,
- wstydem,
- migrenami oraz bólem.

Przede wszystkim rozumiem to, że prawdopodobnie potrzebujesz zadać jakieś pytania, dowiedzieć się czegoś więcej. Zapraszam Cię do kontaktu lub na wstępną sesję, jeżeli z jakiegoś powodu uznasz, że nie chcesz kontynuować terapii to możesz zrezygnować bez kosztów i zobowiązań.

Tagi

hipnoza, hipnoterapia, Adam Aniszewski, problemy z wagą, odchudzanie, kompulsje, alkoholizm, rzucanie palenia, fobie, strach, niepokój, wstyd, migrena, ból fantomowy, hipnotyczne znieczulenia, hipnoza jaworzno, hipnoterapia jaworzno, hipnotyzer jaworzno

Certyfikacja

  • OMNI – od 2018

Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.