Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Violetta Marcinkowska

Violetta Marcinkowska

  • Wejherowska 53a
    Gdynia, Pomorskie
  • Hipnoza OnLine, Hipnoterapia OnLine
  • Polski


O mnie

Jestem certyfikowanym Masterem Hipnozy i Hipnoterapii , Komunikacji z Duszą Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transpersonalnych, jestem Członkiem Polskiego Instytutu Hipnoterapii o numerze 22120.
Posiadam certyfikaty “Professional Hypnosis Training Institute” w zakresie hipnozy klinicznej i innych.
Pracuję z osobami, które czują, że są przebodźcowane, nadaktywne, zmęczone, cały czas myślące, podejmujące decyzje, mające problemy ze snem, stresem, obciążone dużą odpowiedzialnością, które pragną zmiany i uwolnienia swoich emocji oraz mentalnych, ograniczających ich przekonań. Poznaj i uwolnij swoje zasoby!

Jak mogę pomóc?

Mogę zaoferować Tobie szybkie znalezienie przyczyny Twoich problemów i zastosowanie takich rozwiązań, które w bezpieczny i akceptowany przez Ciebie sposób doprowadzą do ich rozwiązania. A wszystko po to, żebyś po procesie poczuł: lekkość, radość, wolność nie tylko w swojej głowie ale również w ciele. Twoje życie, praca, związki, relacje zyskają na tej zmianie!

Zapraszam do odbycia podróży z samym sobą!

Opublikowane artykuły

Tagi

hipnoza, hipnoterapia, hipnoza transpersonalna, hipnoza Gdynia, Gdańsk, Sopot, terapia holistyczna, skuteczna hipnoterapia, hipnoterapia online, sprzyjająca moc, twoje zasoby, wolność, radość, pozytywna zmiana.

Certyfikacja

  • Polski Instytut Hipnozy – od 2022

Ceny

  • Zajrzyj do Cennik na stronie www.violamarcinkowska.pl – 500-2400