Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Tomasz Huryn

Tomasz Huryn

  • Adama Mickiewicza 148 71-147 Szczecin
    Szczecin, Zachodniopomorskie
  • Hipnoza OnLine, Hipnoterapia OnLine
  • Polski, Niemiecki


O mnie

Nazywam się Tomasz Huryń, mam 39 lat. W 2019 roku ukończyłem swoje drugie studia magisterskie, kierunek Psychologia Kliczna i Zdrowia na Uniwesytecie SWPS w Warszawie. W trakcie studiów odbyłem praktykę w Niemczech (Tagesklinik für Psychiatrie und Psychotherapie SANA-Hanse Klinikum Wismar GmbH). Od 2021 pracuję jako psycholog i terapeuta w Klinice Medycyny Sądowej w Ueckermünde (AMEOS, Niemcy).
Dodatkowe dowiadczenie zbierałem na innych oddziałach psychiatrii (psychiatria ogólna, dziecięca, oddział uzależnień) w ramach dalszego kształcenia psychterapeutycznego. Od 2021 kształcę się na psychoterapeutę w nurcie behawioralno-poznawczym w Institut für Verhaltenstherapie (IVT, Lübben, Niemcy).
W trakcie szkolenia zdobyłem dodatkowe kwalifikacje do stosowania hipnozy klinicznej w ramach psychoterapii. Uważam hipnozę za bardzo efektywne narzędzie w pracy terapeutycznej.

Jak mogę pomóc?

W swojej pracy z pacjentami jestem szczery, otwarty, pełen szacunku, akceptacji ,zrozumienia i empatii. Wiem jak ważne jest zbudowanie, opartej na wzajemnym zaufaniu, relacji terapeutycznej z pacjentem, aby trudne tematy i bolesne emocje mogły swobodnie zostać poruszone, wyrażone, przepracowane.
Prowadzę hobbystycznie kanał na Youtube, udostępniając na nim swoje nagrania hipnozy, z których skorzystało już około pół miliona osób.

Certyfikacja

  • Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii – od 2023

Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.