Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Sylwia Piwowarska

Sylwia Piwowarska

  • Staromiejska 11
    Szczecin, Świnoujście, Zachodniopomorskie
  • Hipnoza OnLine, Hipnoterapia OnLine
  • Polski


O mnie

Sylwia Piwowarska – certyfikowana hipnoterapeutka, absolwentka licznych kursów hipnoterapii, setki przeczytanych książek z hipnoterapii, hipnozy regresyjnej, pracy z podświadomością, coachingu oraz sposobu na to jak być szczęśliwym.

Witaj, nazywam się Sylwia Piwowarska i jestem certyfikowaną hipnoterapeutką. Mam 32 lata i od najmłodszych lat byłam prowadzona w kierunku hipnoterapii przez mojego tatę, który zdobywał swoją wiedzę od najlepszych i najsilniejszych hipnoterapeutów ze wschodu. Od zawsze moim celem była i jest pomoc innym ludziom, moi bliscy często mówią mi, że „mam to coś”. Dla mnie najważniejsze jest to, że pacjenci którzy wychodzą z mojego gabinetu mogą na mnie liczyć zawsze, choć zwykle po pełnym cyklu sesji (3-5) dziękują mi, uśmiechają się radośnie i wychodzą – wtedy wiem, że dostali to po co przyszli i już nie wrócą. W swój zawód angażuję się całą sobą, ponieważ dla Ciebie i dla mnie liczy się efekt. Oprócz hipnozy pasjonuje się zdrowym stylem życia i gotowaniem.

Na codzień pomagam pracownikom dużych firm i korporacji w ich codziennych zmaganiach, co wpływa na ich wydajność w firmie. Pomagam też dyrektorom, managerom i kierownikom firm którzy czują wypalenie zawodowe oraz zmagają się z dużą ilością stresu. Może pomogę i Tobie.

Jak mogę pomóc?

Specjalizuje się w leczeniu depresji, nerwic, fobii, nałogów ale i skutecznie podniosę Twoją pewność siebie czy pomogę Ci w usunięciu traumatycznych przeżyć.

Tagi

hipnoza szczecin, hipnoterapia szczecin, hipnoza Świnoujście, hipnoterapia, depresja, lęki, fobie, leczenie depresji, leczenie nerwicy, nerwica, nerwica lękowa, trauma, budowanie pewności siebie, sesja hipnozy, skuteczna hipnoterapia szczecin, wywieranie wpływu, radykalne wybaczanie, regresja, regresja hipnotyczna, żałoba, pomoc w żałobie, rozstanie, trudne rozstanie, anoreksja, otyłość,

Certyfikacja

  • Instytut Neurolingwistyki – od 2023
  • Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii SET – od 2021Dodatkowe certyfikaty

  • Autorska Szkoła Hipnozy i Psychoterapii Aleksandra Daniłowa – od 2023
Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.