Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Magdalena Protasiewicz

Magdalena Protasiewicz

  • Obrońców Tobruku 7
    Koszalin, Zachodniopomorskie
  • Hipnoza OnLine, Hipnoterapia OnLine
  • Polski


O mnie

Jestem hipnoterapeutą, instruktorem medytacji i pedagogiem. Z pasją do pomagania innym w osiągnięciu pozytywnych zmian w ich życiu. Z ogromnym zaangażowaniem i troską pracuję z klientami, aby wspólnie odnaleźć kluczowe rozwiązania i wzmocnić ich zdolności do samouzdrawiania.
Moje podejście:
W mojej praktyce hipnoterapeutycznej stawiam na holistyczne podejście do zdrowia i dobrostanu. Każdy klient jest dla mnie wyjątkowy, dlatego podchodzę do każdej sesji z indywidualnym planem dostosowanym do ich potrzeb i celów. Wykorzystuję techniki terapeutyczne oparte na najnowszych badaniach i sprawdzonych metodach, które pozwalają na efektywną pracę nad różnorodnymi wyzwaniami.
Zrozumienie, empatia i zaufanie są fundamentami mojej pracy. Moje główne cele to zapewnienie bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni dla klientów, w której mogą oni swobodnie dzielić się swoimi wyzwaniami oraz osiągnięcie trwałych i pozytywnych zmian w ich życiu. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia w osiągnięciu swoich celów i przezwyciężeniu trudności, serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług hipnoterapeutycznych. Razem możemy odnaleźć drogę do Twojego lepszego i bardziej harmonijnego życia.

Jak mogę pomóc?

*Stres i depresja
* Fobie
* Niepokój
* Stany lękowe
* Ataki paniki
* Kompulsje
* Niekorzystne nawyki
* Problemy z emocjami z wczesnego dzieciństwa
* Trudne relacje
* Konflikty wewnętrzne
* Zaburzenia snu
* Zaburzenia odżywiania
* Wzmocnienia pozytywne- zwiększenie motywacji, wyników, potencjału

Sesje online i stacjonarne.

Tagi

hipnoza online, hipnoterapia online, terapia online, rozwój osobisty, stres i depresja, fobie, niepokój, stany lękowe, ataki paniki, kompulsje, niekorzystne nawyki, problemy z emocjami z wczesnego dzieciństwa, trudne relacje, konflikty wewnętrzne, hipnoza koszalin, hipnoza zachodniopomorskie, hipnoterapia koszalin

Certyfikacja

  • Polski Instytut Hipnozy – od 2022Dodatkowe certyfikaty

  • Instruktor Medytacji – od 2022
  • Hipnoza w Praktyce – od 2021
Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.