Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Katarzyna Merchelska

Katarzyna Merchelska

  • ul. Akacjowa 4N lok. 1/21 Ślęza, 55-040 Bielany Wrocławskie
    Wrocław, Dolnośląskie
  • Polski


O mnie

Jestem psychologiem (Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu), arteterapeutą (Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi), psychoterapeutą w trakcie certyfikacji (Wrocławski Instytut Psychoterapii, psychoterapia systemowa i ericksonowska), ale także nauczycielem ze specjalizacją trenerską (Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu). Ukończyłam także roczny Podstawowy Kurs Psychoterapii Ericksonowskiej „Szlifowanie diamentu” oraz Podstawy Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Oprócz tego jestem masażystą (masaż sportowy i rekreacyjny). Hipnoza, hipnoterapia fascynuje mnie ze względu na głębię doznań i skuteczność.
Wszystkie te aktywności splatają się w moim życiu w jedną całość i pomagają mi rozumieć i wspierać innych.

Jak mogę pomóc?

Jeśli potrzebujesz pomocy i wparcia, motywacji, jeśli jesteś gotowy na zmianę, hipnoterapia jest doskonałą metodą by doświadczyć, zobaczyć, zrozumieć. Zrozumieć znaczy wybaczyć, jak powiedział John Marsden, a wybaczenie jest najlepszym prezentem, jaki możesz sam sobie podarować. Od zrozumienia, wybaczenia, uzdrowienia relacji z sobą samym i innymi zaczyna się proces zdrowienia. Zdrowie to stan równowagi psycho- fizycznej. Co zaburza ten stan? Stres, nerwica, lęki, depresja, fobie, uzależnienia, brak motywacji do działania. Hipnoterapia jest skuteczną metodą w leczeniu tych zaburzeń.
Jako nauczyciel wychowania fizycznego z wieloletnim stażem, przygotowujący dzieci do zawodów sportowych uważam, że hipnoza sportowa jest również świetnym narzędziem motywującym, dopingującym w pracy ze sportowcami. Pomaga zawodnikowi określić cel, usunąć obawy, lęki, mentalne blokady, odzyskać pewność siebie. Pomaga dostrzec i przeanalizować przyczyny słabszych wyników sportowych. Jest pomocna w koncentracji i opanowaniu emocji przed i w czasie zawodów.

Tagi

hipnoterapia Wrocław, hipnoza Wrocław, regresja hipnotyczna, hipnoza ericksonowska, wsparcie psychiczne, stres, nerwica, lęki, depresja, fobie, uzależnienia, hipnoza sportowa, motywacja, legalny doping, trema sportowa

Certyfikacja

  • Professional Hypnosis Training Institute – od 2019
  • Professional Hypnosis Training Institute – od 2019

Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.