Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Kasia Gwiazdowska

Kasia Gwiazdowska

  • Tetmajera 8/4
    Gdańsk | online, pomorskie


O mnie

Od 16 roku życia moja prawdziwą pasją był Człowiek, wraz z przeczytaniem pierwszej książki rozwojowej Potęga Podświadomości. Zaczęłam zagłębiać się w tajniki ludzkiego umysłu, psychiki i zachowań. Ukończyłam szkolenie coachingowe i umysłem próbowałam zrozumieć, wyjaśnić, przeanalizować swoje i innych zachowania, motywy działania, emocje, aż do momentu, gdy zetknęłam się ze swoja „ścianą”. Mimo wiedzy i świadomości, ciągle powtarzały się niechciane sytuacje, schematy i niechciane reakcje. Trafiłam wtedy na Hipnozę i było to początkiem do jeszcze mocniejszego zagłębiania się i odkrywania głosu intuicji oraz mocy drzemiącej we mnie. Sprawdziłam na własnym doświadczeniu jak działa zmiana perspektywy i przekonań. Poszerzenie swojej świadomości i konsekwentne afirmowanie w stanie relaksu umysłu i ciała. Pozwoliło mi oraz pozwoli i Tobie dostroić się do najlepszej wersji swojego życia.
Ukończyłam certyfikację Praktyka Hipnozy, Mastera Hipnoterapii oraz Hipnoterapię Transpersonalną i komunikację z Duszą. Jestem Członkiem Polskiego Instytutu Hipnoterapii o numerze 21105. Reprezentuję podejście transpersonalne do hipnoterapii, która traktuje Człowieka jako Istotę Wielowymiarową. Z wielką pasją zgłębiam się jeszcze bardziej w tą formę hipnoterapii i komunikację z duszą. W ostatnim czasie zagłębiałam również wiedzę z pracą z energią na kursie Bioenergoterapii – poziom I, poziom II.
Moją misją jest towarzyszyć innym w drodze, którą sama przeszłam!
Doświadczyłam procesu własnej transformacji zarówno z jednej jak i drugiej strony Hipnoterapii, dlatego służę rozmową w razie pytań lub ciekawości!
Jestem tu dla Ciebie by towarzyszyć Ci w Twojej drodze do wolności i odkrycia Kim naprawdę Jesteś!
Jedynie potrzeba Twojej Decyzji, chęci do zmian i zaangażowania!

Jak mogę pomóc?

Specjalizuje się w odciskaniu na podświadomości sprzyjających programów | połączeniu z Twoją mocą i przypomnieniu Ci o niej | głębokim poznaniem samego Siebie – swojej Duszy| zbudowaniu poczucia własnej wartości| pełnym zdrowiu| wolności emocjonalnej| obfitości| hipno – afirmacja| puszczeniu stresu, dziecięcych traum, ograniczającego lęku, fobii, poczucia odrzucenia, samotności| zmiany niekorzystnych nawyków np. palenie lub destrukcyjnych zachowania np. agresji

Wiem z całym przekonaniem, że wszystkie odpowiedzi są w Nas. Nie musisz grzebać w przeszłości i doszukiwać się dlaczego.
W tej metodzie spojrzysz na swoje życie z perspektywy Duszy / Wyższej Mądrości i zobaczysz, że nie muszą Ci przydarzać trudne sytuacje, że nie jesteś po to tu by uczyć się, że po prostu możesz WYBRAĆ inaczej i mieć wszystko co chcesz! A jak nie wiesz co chcesz to dzięki hipnozie dowiesz się lub po prostu zobaczysz i doświadczysz.

Jest to podejście holistyczne, które bierze pod uwagę całość systemu energetycznego, co powoduje wykrocznie poza fizyczność i poziom mentalny. Przy współpracy z tą najbardziej Świadomą częścią Nas (Duszą, Wyższym Ja, czy jakkolwiek jest nazwana), pokarzę Ci najkrótszą, najbardziej efektywną drogę do realizacji swojej Intencji.
Zobaczysz Twój potencjał, uświadomisz sobie Kim naprawdę Jesteś, a ograniczające przekonania drzemiące w podświadomości, blokady emocjonalne lub inne blokady, które stoją na drodze do spełnionego życia po prostu zostaną zamienione – skasowane jak plik z komputera.

Opublikowane artykuły

Tagi

hipnoterapia, hipnoza, regresja, coaching, podświadomość, sprzyjające programy, Twoja Moc, poznanie Siebie, poczucie własnej wartości, pełne zdrowie fizyczne i psychiczne, wolność emocjonalna, obfitość, hipno afirmacje, puszczenie stersu, traum, lęku, fobie, zmiany niekorzystnych nawyków, budujące relacje

Certyfikacja

  • Polski Instytut Hipnozy – od 2021
  • Polski Instytut Hipnozy – od 2021
  • Polski Instytut Hipnozy – od 2022

Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.