Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Marek Bukała

Marek Bukała

  • Grudzieniec 76
    Poznań, wielkopolskie
  • Polski


O mnie

Jestem absolwentem Cowan University of Perth, Australia, pedagogiem i nauczycielem, certyfikowanym Hipnoterapeuta oraz Terapeuta NLP. Jestem również członkiem National Guild of Hypnosis oraz International Board of Hypnosis. Posiadam ogromne doświadczenie nie tylko życiowe, ale również w biznesie. Byłem dyrektorem na Europę jednej z największych firm deweloperskich, partnerem firmy Coopers&Lybrant (obecnie PWC) oraz właścicielem dużych biznesów zarówno w Polsce jak i za granicą. Moim powołaniem zawsze była pomoc ludziom jako konsultant i jako terapeuta.

Zobowiązuję się zapewniać w pełni profesjonalne wsparcie i dyskrecję wszystkim potrzebującym pomocy. Pomagam pokonać ból, osiągać spokój i osiągać cele, pokonywać przeszkody i odkrywać na nowo talenty oraz pełen potencjał po to by żyć zgodnie z własnymi wyborami. Oprócz dużego doświadczenia i pracy terapeutycznej miałem dużo szczęścia, aby szkolić się u najlepszych na świecie trenerów. Ta kombinacja doświadczeń dała mi niezbędne podstawy, zasoby i wiedzę umożliwiające mi efektywną pracę terapeutyczną. Pomagając w osiągnięciu celów, pomagam zmienić życie w najbardziej pozytywny sposób, w sposób najlepiej odpowiadający realizacji potrzeb. Dzięki moim umiejętnościom osiągam niezmiennie dobre wyniki w pracy terapeutycznej w zakresie w którym wymagana jest pomoc.

Możesz zmienić swoje życie w zaledwie kilku sesjach, więc nie zwlekaj i umów się na spotkanie już dziś. Wiele osób nie potrzebuje terapii, ale potrzebuje pomocy, aby osiągnąć swoje cele dzięki coachingowi. To jest kolejny obszar, w którym mogę pomóc.

Jak mogę pomóc?

Stosując ogromne doświadczenie życiowe z wielu dziedzin, stosując najlepiej jak umiem moją wiedzę z zakresu różnych technik terapeutycznych ale przede wszystkim stosując bardzo skuteczną hipnoterapię oraz robiąc to wszystko z miłością do człowieka i do tego czym się zajmuję. Twój sukces jest moją największą radością.

Opublikowane artykuły

Tagi

Depresja, fobia, stress, praca z dziećmi i młodzieżą, odchudzanie, utrata wagi, rzucanie palenia, nałogi, lęk, terapia dla dzieci, uzdrawianie relacji, publiczne przemówienia, pomoc w karierze, terapie

Certyfikacja

  • OMNI – od 2017

Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.