Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Dobrochna Stróżyńska

Dobrochna Stróżyńska

  • GABINET I: gen. Andersa 15/1(Dolne Miasto) | GABINET II: ul Wojska Polskiego 95 (Zatorze)
    Wałcz, zachodniopomorskie


O mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem, psychoterapeutką oraz certyfikowaną hipnoterapeutką. Posiadam szeroką wiedzę, różnorodne doświadczenie i praktyki zawodowe, które pozwalają mi dobierać odpowiednie metody pracy. Propaguję holistyczne podejście do zdrowia, starając się pracować zarówno z ciałem, duchem jak i umysłem.

Prowadzę sesje terapeutyczne z użyciem hipnozy, które pomagają przyśpieszyć proces leczenia, zmiany lub nabycia nowych umiejętności. Bazuję na metodzie SET (Simple Effective Therapy), która opiera się w dużym stopniu na pracy z emocjami oraz pozwala wykorzystać zasoby ludzkiej podświadomości. Metoda ta jest w pełni bezpieczna oraz może być stosowana nawet u dzieci (powyżej 8 roku życia). Posiadam kilka certyfikatów wydanych przez Professional Hypnosis Training Institute, potwierdzających moje kompetencje do stosowania hipnozy w zaburzeniach lękowych, depresji oraz wykorzystywania technik EMDR (terapii odwrażliwiania i przetwarzania za pomocą ruchu gałek ocznych), a także Hipnoterapii Ericksonowskiej (poziom podstawowy i zaawansowany, Metafory i strategie). Uzyskałam certyfikat wydany przez Polską Akademię Hipnozy do stosowania hipnoterapii w praktyce. Posiadam widzę i umiejętności do prowadzenia procesu hipnoterapii żałoby (OMNI, Barwy Umysłu). Wciąż się rozwijam i regularnie uczestniczę w konferencjach oraz webinariach z zakresu hipnoterapii, zgłębiając różne podejścia i metody.

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na UKW w Bydgoszczy (nr 28543 /2013r.) oraz studia podyplomowe na SWPS w Poznaniu. W swojej pracy zawodowej działam głównie w oparciu o nurt Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (szkolenie II stopnia poziom zaawansowany), jednak w razie konieczności korzystam również z wiedzy innych metod terapeutycznych. Każdy z nas jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego też nie ograniczam się sztywno do jednego nurtu. Terapię zawsze dostosowuję do potrzeb i wymagań danego przypadku czy sprawy.

Swoją wiedzę poszerzałam na licznych warsztatach, szkoleniach i kursach (m.in. z psychoterapii, skutecznych metod terapii uzależnień, terapii neurotaktylnej, terapii poznawczo–behawioralnej, systemowej, psychodietetyki, coachingu, jogi i terapii jogą, mindfulnes – trening uważności, metod i technik kreatywnego myślenia).

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując jako psycholog w: Warsztatach Terapii Zajęciowej, Domu Pomocy Społecznej, Centrum Badań Psychologicznych, firmie doradczo–szkoleniowej oraz prowadząc poradnictwo indywidualne i sesje grupowe. Praktyki zawodowe odbyłam na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Powiatowym w Złotowie. Psychologią zajmuję się od 10 lat. Obecnie prowadzę własną działalność "Dobra Psychologia".

Jak mogę pomóc?

Pomagam skutecznie uporać się z:
- zaburzeniami lękowymi, fobią, nerwicą,
- zespołem stresu pourazowego (PTSD),
- przebytą traumą,
- depresją,
- zaburzeniami odżywiania,
- zaburzeniami snu,
- nałogami,
- tikami,
- bólem,
- problemami natury psychicznej, emocjonalnej, fizycznej
i w wielu innych przypadkach.

Opublikowane artykuły

Tagi

hipnoza Wałcz, hipnoterapia Wałcz

Certyfikacja

  • Hypnosis Poland Academy – od 2022
  • OMNI – od 2022
  • Professional Hypnosis Training Institute – od 2022
  • Professional Hypnosis Training Institute – od 2022
  • Professional Hypnosis Training Institute – od 2021
  • Professional Hypnosis Training Institute – od 2021
  • Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii SET – od 2020

Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.