Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Dobrochna Stróżyńska

Dobrochna Stróżyńska

 • GABINET I: gen. Andersa 15/1(Dolne Miasto) | GABINET II: ul Wojska Polskiego 95 (Zatorze)
  Wałcz, Zachodniopomorskie
 • Polski


O mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem, psychoterapeutką oraz certyfikowaną hipnoterapeutką. Posiadam szeroką wiedzę, różnorodne doświadczenie i praktyki zawodowe, które pozwalają mi dobierać odpowiednie metody pracy. Propaguję holistyczne podejście do zdrowia, starając się pracować zarówno z ciałem, duchem jak i umysłem.

Prowadzę sesje terapeutyczne z użyciem hipnozy, które pomagają przyśpieszyć proces leczenia, zmiany lub nabycia nowych umiejętności. Bazuję na metodzie SET (Simple Effective Therapy), która opiera się w dużym stopniu na pracy z emocjami oraz pozwala wykorzystać zasoby ludzkiej podświadomości. Metoda ta jest w pełni bezpieczna oraz może być stosowana nawet u dzieci (powyżej 8 roku życia). Posiadam kilka certyfikatów wydanych przez Professional Hypnosis Training Institute, potwierdzających moje kompetencje do stosowania hipnozy w zaburzeniach lękowych, depresji oraz wykorzystywania technik EMDR (terapii odwrażliwiania i przetwarzania za pomocą ruchu gałek ocznych), a także Hipnoterapii Ericksonowskiej (poziom podstawowy i zaawansowany, Metafory i strategie). Uzyskałam certyfikat wydany przez Polską Akademię Hipnozy do stosowania hipnoterapii w praktyce. Posiadam widzę i umiejętności do prowadzenia procesu hipnoterapii żałoby (OMNI, Barwy Umysłu). Wciąż się rozwijam i regularnie uczestniczę w konferencjach oraz webinariach z zakresu hipnoterapii, zgłębiając różne podejścia i metody.

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na UKW w Bydgoszczy (nr 28543 /2013r.) oraz studia podyplomowe na SWPS w Poznaniu. W swojej pracy zawodowej działam głównie w oparciu o nurt Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (szkolenie II stopnia poziom zaawansowany), jednak w razie konieczności korzystam również z wiedzy innych metod terapeutycznych. Każdy z nas jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego też nie ograniczam się sztywno do jednego nurtu. Terapię zawsze dostosowuję do potrzeb i wymagań danego przypadku czy sprawy.

Swoją wiedzę poszerzałam na licznych warsztatach, szkoleniach i kursach (m.in. z psychoterapii, skutecznych metod terapii uzależnień, terapii neurotaktylnej, terapii poznawczo–behawioralnej, systemowej, psychodietetyki, coachingu, jogi i terapii jogą, mindfulnes – trening uważności, metod i technik kreatywnego myślenia).

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując jako psycholog w: Warsztatach Terapii Zajęciowej, Domu Pomocy Społecznej, Centrum Badań Psychologicznych, firmie doradczo–szkoleniowej oraz prowadząc poradnictwo indywidualne i sesje grupowe. Praktyki zawodowe odbyłam na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Powiatowym w Złotowie. Psychologią zajmuję się od 10 lat. Obecnie prowadzę własną działalność "Dobra Psychologia".

Jak mogę pomóc?

Pomagam skutecznie uporać się z:

- zaburzeniami lękowymi, fobią, nerwicą,
- zespołem stresu pourazowego (PTSD),
- przebytą traumą,
- depresją,
- zaburzeniami odżywiania,
- zaburzeniami snu,
- nałogami,
- tikami,
- bólem,
- problemami natury psychicznej, emocjonalnej, fizycznej

i w wielu innych przypadkach.

Tagi

hipnoza Wałcz, hipnoterapia Wałcz, hipnotyzer Wałcz, zaburzenia lękowe, fobia, nerwica, zespół stresu pourazowego (PTSD), trauma, depresja, zaburzenia odżywiania, zaburzenia snu, nałogi, hipnoza na tiki, hipnoza na ból, problemy natury psychicznej, problemy emocjonalne,

Certyfikacja

 • Hypnosis Poland Academy – od 2022
 • OMNI – od 2022
 • Professional Hypnosis Training Institute – od 2022
 • Professional Hypnosis Training Institute – od 2022
 • Professional Hypnosis Training Institute – od 2021
 • Professional Hypnosis Training Institute – od 2021
 • Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii SET – od 2020

Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.