Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Daniel Pancerz

Daniel Pancerz

  • Długa 17a
    Krakow, Małopolskie
  • Polski


O mnie

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nazywam się Daniel Pancerz. Z wykształcenia jestem pedagogiem, certyfikowanym hipnoterapeutą, współpracującym z Polską Akademią Rozwoju Osobistego. Dzięki kilkunastoletniej pracy w zakresie komunikacji i psychologii z grupą, korzystam z najbardziej skutecznych metod programowania umysłu, zarówno z poziomu podświadomego jak i świadomego, wykorzystując zarówno hipnozę jak i neurolingwistyczne programowanie.

Poprzez odnajdywanie pozytywnej intencji problemu, bardzo skutecznie pracuje nad usuwaniem fobii, lęków, traum, natręctw, nerwic, nałogów, depresji, wszelakiego rodzaju przekonań. W treningu mentalnym ogromny nacisk kładę na odnajdywanie celów w życiu, pełniejsze wykorzystanie własnego potencjału, zwiększenie motywacji, efektywniejsze wykorzystanie potencjału umysłu do realizacji zadań. Zycie jest jedno, więc wykorzystaj swój potencjał w 100%.

Jak mogę pomóc?

Fobie, lęki, traumy, zmiana przekonań, relaksacja umysłu i ciała, regeneracja organizmu, trening mentalny, depresja, praca z emocjami, praca z dziećmi i dorosłymi.

Certyfikacja

  • Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii – od 2020

Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.