Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany mgr Barbara Mielke-Gawin

mgr Barbara Mielke-Gawin

  • Św.Jana 7a/23
    Wejherowo, Pomorskie
  • Hipnoza OnLine, Hipnoterapia OnLine
  • Polski


O mnie

Jestem Absolwentką OMNI Hypnosis Training Center, Akademii Doskonalenia Zawodowego Naturopata oraz Absolwentką wydziału edukacyjno-filozoficznego Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku.
Moja praktyka zawodowa opiera się na wieloletnim doświadczeniu oraz połączeniu wiedzy z praktyką, co pozwala na skuteczne wsparcie klientów w sferze emocjonalnej i fizycznej.

Jak mogę pomóc?

Hipnoterapia, którą stosuję opiera się na metodach: Dave’a Elmana oraz Miltona H. Ericksona,
i może pomóc w pozbyciu się między innymi: nałogów, lęków, nerwic, depresji, fobii, nadwagi, zaburzeń pokarmowych, bólów, a także w rozwiązywaniu problemów trudnych relacji czy problemów emocjonalnych. Pracuję zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi, pomagając im odzyskać spokój, pewność siebie i radość życia.
W Centrum Terapii Nova Vita, oferuję terapie indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta, pomagając im w procesie przemiany i rozwiązania problemów. Moje podejście holistyczne uwzględnia zarówno aspekty emocjonalne jak i fizyczne, a efektywność terapii opiera się na połączeniu wiedzy z doświadczeniem. Każda osoba jest traktowana indywidualnie, a terapie dostosowuję do zastanego problemu, od hipnoterapii, przez biomasaż i biorezonans.

Certyfikacja

  • AZDZ Naturopata – od 2020
  • OMNI – od 2024

Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.