Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Agnieszka Gertruda Chromik

Agnieszka Gertruda Chromik

  • Via La Strettoia 4
    Carena, Szwajcaria
  • Hipnoza OnLine, Hipnoterapia OnLine
  • Polski, Włoski


O mnie

JESTEM CZŁOWIEKIEM I NIC, CO LUDZKIE, NIE JEST MI OBCE" - Terencjusz

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką z pasją do pomagania innym poprawić ich życie i dobrostan. Moja przygoda z hipnoterapią rozpoczęła się w momencie, gdy w mojej rodzinie pojawiły się poważne problemy ze zdrowiem mojego syna, co spowodowało duży stres i trudności emocjonalne zarówno u mnie, jak i reszty członków rodziny. Zdecydowałam się na szybką interwencję i znalazłam wsparcie w hipnoterapii. Niestety, początkowe trudności z dostępem do sesji hipnotycznych zmotywowały mnie do podjęcia własnej nauki w tej dziedzinie.Ukończyłam intensywny kurs w Omni Hypnosis Training. Szkoła ta, jako pierwsza i jedyna na świecie, uzyskała certyfikat ISO 9001 dla procesów terapeutycznych stosowanych przez hipnoterapeutów Omni. Zdobyłam dodatkowo certyfikaty umożliwiające mi praktykowanie hipnoterapii w Szwajcarii i we Włoszech, w języku włoskim. Moja praktyka obejmuje terapie hipnotyczne zarówno w moim studio w Szwajcarii, jak i we Włoszech, oraz online na prawie całym świecie. Moje podejście skupia się na pomocy klientom w radzeniu sobie z traumami, kontrolowaniu emocji i przygotowaniu się do nowych wyzwań życiowych. Chcę pomagać innym nie tylko poprzez terapię, ale także przez edukację i świadome korzystanie z potencjału hipnoterapii. Dlatego kontynuuję swoją naukę w obszarze hipnoterapii.

Z ogromną przyjemnością i zainteresowaniem podchodzę do każdej osoby. Dodatkowe szkolenia z hipnozy pozwalają mi na dogłębną analizę problemu i szybkie dotarcie do jego źródła. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Czas sesji zależy od potrzeb klienta. Prowadzę sesje w nieokreślonych godzinach i dniach. Wszystkie sesje są omówione poprzez wcześniejsze piętnastominutowe spotkania online, albo przez kontakt telefoniczny, również przez WhatsApp.

Cena sesji zależy od kraju, w którym jest przeprowadzana.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi, zapraszam Cię do skorzystania z moich usług. Wspólnie możemy pracować nad osiągnięciem Twoich celów i poprawą Twojego dobrostanu. Skontaktuj się ze mną już dziś, aby umówić się na sesję hipnoterapii!

Jak mogę pomóc?

Poprzez hipnoterapię mogę zaoferować wsparcie w rozwiązaniu takich problemów jak:
- uzależnienia
- problemy ze snem
- stany depresyjne
- stany lękowe
- zaburzenia odżywiania
- negatywne wzorce zachowań
- wypalenie zawodowe
- praca nad empatią
- asertywność
- zwiększenie poczucia wartości i bezpieczeństwa
- zdrowa miłość
ect.

Certyfikacja

  • OMNI – od 2023
  • OMNI – od 2023
  • OMNI – od 2023
  • OMNI – od 2023Dodatkowe certyfikaty

  • BARWY UMYSŁU / MICHAŁ CIEŚLAKOWSKI – od 2024
Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.