Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Sylwia E. Kaczyńska

Sylwia E. Kaczyńska

  • Wilcza 24
    Lesznowola/Piaseczno/Warszawa w gabinecie i on-line, Mazowieckie
  • Hipnoza OnLine, Hipnoterapia OnLine
  • Polski


O mnie

Jestem dyplomowaną hipnoteraputką oraz trenerem metody cichych Ustawień Systemowych wg Berta Hellingera. Uwielbiam trwałe i jednocześnie szybkie metody pracy, dlatego z powodzeniem stosuję obie te metody rozłącznie oraz łącznie w pracy z klientami. Mam doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi z wykształcenia jestem również pedagogiem, jak również z dorosłymi w zakresie krótkoterminowych terapii hipnozą. Z kolei Ciche Ustawienia Systemowe są przeznaczone dla dla osób dorosłych. Pracuję intuicyjnie, czytając informację z Pola, zwanego przez Berta Hellingera „polem wszystkowiedzącym” w którym my, członkowie naszego rodu jesteśmy nierozerwalnie połączeni, wpływamy na siebie nawzajem.

Jak mogę pomóc?

Idąc za myślą Miltona, połączyłam dwie metody pracy, a mianowicie Metodę Ustawień Systemowych wg. Berta Hellingera z metodą hipnozy. Każda z tych metod z osobna jest bardzo potężnym narzędziem systemowym do usuwania nieuświadomionych trudności, które dźwigamy na co dzień. Pozwalając sobie na doświadczanie przy udziale Twojej otwartości na zmianę, pomogę Ci zobaczyć rzeczy, których świadomy umysł widzieć nie może. Podjęcie działania zależy tylko od Ciebie i Twojej otwartości. Ja z serca zapraszam Cię w tę podróż tylko dla siebie. 

Hipnoza jest pomocna w wielu trudnościach. Ja pracuję z każdym tematem, na który jest gotowość do zmiany klienta, metodę pracy dobieram podczas pierwszej konsultacji z Klientem, najczęściej z tematami:

* lęki, fobie, traumy, kompulsywne zachowania, nałogi i uzależnienia 
* relacje międzyludzkie i partnerskie, praca z wewnętrznym dzieckiem, niska samoocena, toksyczne relacje
* samorealizacja/rozwój pokonywanie ograniczeń m.in: lęk przed wystąpieniami publicznymi, strach przed lataniem samolotem, przełamywanie barier, schematów i ograniczeń, pozbycie się nawyków, praca z realizacją celów krótko i długoterminowych
* na pozbycie się stresu, na dobry sen, na odchudzanie
* regresja do poprzednich wcieleń, poznanie prawdziwej przyczyny problemu, spotkanie ze sobą w przyszłości, Przewodnikami i Nauczycielami, z duszami bliskich, doświadczanie odmiennych stanów świadomości, odpowiedzi na nurtujące pytania o cel i realizowanie się duszy tu na Ziemi…

W czasie transu Hipnotycznego jest możliwość wykonania pracy ustawieniowej wg. tzw. Cichych Ustawień metodą Berta Hellingera ( dla znających metodę Ustawień Systemowych). Pracuję tą metodą najczęściej z:

* nieuświadomionymi, powtarzającymi się schematami w rodzie, chorobami, stratami dzieci, śmierciami, utknięciami w przestrzeni życiowej, ciężary, traumy, od których chcemy się uwolnić, spojrzeć tam, gdzie boimy się spojrzeć.
* z relacjami partnerskimi (brak partnera, poczucie słabej więzi, zbyt mocne uwikłanie, lęk przed ludźmi),
* z relacjami z własnymi dziećmi (objawy chorób u dzieci, problemy wychowawcze), relacjami z własnymi rodzicami i innymi przodkami (rezonowanie z trudnymi losami przodków),
* z relacjami zawodowymi (brak siły do podjęcia pracy, utknięcie w rozwoju zawodowym),
* z objawami somatycznymi, odczuciami w ciele, które nie mają podłoża medycznego, lękami, fobiami, brakiem poczucia chęci do życia, depresja.

Nie ma znaczenia gdzie żyjesz, prowadzę hipnoterapię również on-line, aby w zaciszu swej bezpiecznej przestrzeni Klient mógł poczuć się w pełni komfortowo.

Udzielam wstępnej konsultacji telefonicznej za darmo.
Cena 1 sesji (trwającej 2 h) wynosi 500 zł. Minimalna ilość sesji, od której rozpoczynamy współpracę, wynosi 2.
Pakiet 5 sesji: 2200 zł (przy płatności z góry)
Po wykorzystaniu pakietu można umówić się na dodatkowe, pojedyncze spotkania.
W przypadku odwołania sesji na krócej niż 24h oraz w przypadku nieobecności – klient pokrywa pełen koszt sesji.
Przy większych ilościach sesji istnieje możliwość negocjacji cen.

Tagi

hipnoza Warszawa, hipnoterapia Warszawa, hipnoza Lesznowola, hipnoterapia Piaseczno, relacje z dziećmi, relacje zawodowe, objawy somatyczne, hipnoza na stres, hipnoza na odchudzanie, zaburzenia odżywiania, hipnoza na dobry sen, lęk przed wystąpieniami publicznymi, strach przed lataniem, przełamywanie schematów, przełamywanie ograniczeń, pozbycie się nawyków, praca z realizacją celów, nałogi, certyfikowany hipnoterapeuta, ustawienia systemowe wg Berta Hellingera, hipnoza dzieci, hipnoza dorosłych, hipnoza w gabinecie i hipnoza on-line

Certyfikacja

  • Hypnosis Poland Academy – od 2022
  • Hypnosis Poland Academy – od 2022Dodatkowe certyfikaty

  • Instytut Psychoterapii i rozwoju Osobowości – od 2021
Ceny

  • pakiet 5 sesji (przy płatności z góry) – 2200
  • 1 sesja (2h) – 500