Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Natalia Masłowska

Natalia Masłowska

  • os 1000-lecia 14/4
    Myslenice, Małopolskie
  • Hipnoza OnLine, Hipnoterapia OnLine
  • Polski, Angielski, Hiszpański


O mnie

Certyfikowana hipnoterapeutka i praktykująca Rapid Transformational Therapy ( Błyskawiczna Terapia Transformacyjna), szkolona pod okiem światowej sławy terapeutki, autorki i mówczyni Marisy Peer. Obecnie Natalia jest studentką psychologii.

Pomogła dziesiątkom ludzi na całym świecie wyleczyć głęboką traumę, znaleźć wolność od ograniczających, negatywnych wzorców przekonań i wkroczyć w ich autentyczne ja, aby żyć spełnionym i znaczącym życiem, na które naprawdę zasługują.

Pochodzi z Polski, a obecnie mogłaby użyć słowa "nomada" lub nawet "cyfrowy nomada", aby opisać swój styl życia. W ciągu ostatniego roku pakowała się i rozpakowywała co najmniej kilka razy w miesiącu. Doświadcza życia poprzez prawdziwe kontakty z ludźmi na całym świecie. W ciągu ostatnich 10 lat mieszkała w Ameryce Północnej i Środkowej, Europie i Azji.

Natalia połączyła wszystkie swoje zawodowe i osobiste umiejętności, wiedzę i mądrość, aby stworzyć to innowacyjne i bardziej dostępne podejście terapeutyczne - "Włożyłam w to całą siebie i to dla mnie zaszczyt, cel i przywilej, że mogę wykonywać tę ważną pracę. Jak zauważyłam, ludzie nie potrzebują innego trenera ani innej strategii, aby odnieść sukces w życiu. To, czego potrzebują, to wyleczyć swoje rany i wziąć odpowiedzialność za swoje "JA".

Jak mogę pomóc?

Pasjonuje mnie pomaganie ludziom i obserwowanie zmian. Słuchanie ich historii o tym, jak spotkali bratnią duszę, rozpoczęli karierę lub biznes, o którym zawsze marzyli, lub po prostu o tym, jak teraz widzą swoją wartość. To bezcenne. Bez względu na to, czy prowadzę moich klientów 1:1, udostępniam darmowe treści, czy robię gościnne podcasty - czuję się naprawdę wdzięczna za najlepszą pracę, jaką kiedykolwiek mogłam mieć.

Zawsze interesowałam się psychologią i ludzkim umysłem. Jednak przez wiele lat z tym walczyłam. Przeszłam przez burzliwą ścieżkę w moim życiu. Teraz postrzegam to jako konieczność, aby stać się tym, kim jestem teraz. Bycie dobrym terapeutą wynika z mojego osobistego doświadczenia życia w takim kraju jak Polska, podróżowania i życia w różnych kulturach, nawigowania w złożonych relacjach i ciągłego uczenia się, co to znaczy ewoluować.

Dzięki hipnozie oraz RTT terapii mam duże pole do popisu. Przykładowe obszary zastosowania tej metody to:

Poczucie własnej wartości
Osiąganie celów
Samoocena
Relacje ze samym soba oraz z innymi
Biznes, rozwój zawodowy, wypalenie zawodowe
Wystąpienia publiczne
Lęki/ataki paniki/niepokój/depresja
Psychosomatyczne dolegliwości
Uzależnienia
Trauma/ trauma wczesnodziecięca
DDA
Problemy z waga
Sport/performance

Ta metoda nie jest wskazana przy:

Schizofrenii
Padaczce
Psychozie

Tagi

hipnoza, trauma, trauma wczesnodziecięca, ptsd, complex-ptsd, pewność siebie, fałszywe przekonania, praca z podświadomością, RTT polska, szybka terapia, kryzys egzystencjalny, cel w życiu, relacje, związki, uzależnienia,

Certyfikacja

  • Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii – od 24112021Dodatkowe certyfikaty

  • Rapid Transformational Therapist – od 24112021
  • Certified Hypnotherapist – od 24112021
Ceny

  • 30' Wirtualna kawa z Natalią – bezpłatnie