Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Magdalena Zalewska

Magdalena Zalewska

 • -
  Warszawa, Tarczyn, Piaseczno, Grójec, Mazowieckie
 • Hipnoza OnLine, Hipnoterapia OnLine
 • Polski


O mnie

Mam na imię Magda i jestem certyfikowaną hipnoterapeutką - swoje kompetencje zdobyłam w Polskim Instytucie Hipnozy i Terapii Transpersonalnych. Prowadzę sesje online oraz stacjonarnie w moim domu pod Warszawą.

Hipnoterapia to terapia skupiająca się na pracy z podświadomością, czyli naszym małym centrum dowodzenia. To właśnie tam powstają nasze negatywne (ale również pozytywne) nawyki, przekonania, programy i schematy, według których funkcjonujemy na co dzień, a z którymi trudno poradzić sobie z poziomu świadomego umysłu. Hipnoza wykorzystuje fakt, że nasz mózg jest neuroplastyczny i właśnie dlatego ta forma terapii charakteryzuje się tak wysoką skutecznością oraz umożliwia uzyskanie trwałych rezultatów już po 3 spotkaniach.

Wierzę, że jesteśmy istotami wielowymiarowymi, które naturalnie posiadają wiele talentów i potencjałów, jednak o nich nie pamiętają i na nowo potrzebują do nich dotrzeć. Dzięki własnemu doświadczeniu mogę efektywnie wspierać Ciebie w powrocie do siebie, odkryciu siebie na nowo, odkryciu pełnej wersji siebie.
Potrafię zauważyć to, co jest wyparte przez Twoją świadomość, rzucić światło na te aspekty, których Twój umysł nie chce dostrzec oraz dotrzeć do źródła Twoich wyzwań poprzez umiejętnie zadawane pytania i pełną uważność na Ciebie. Dzięki narzędziom, z którymi pracuję jestem w stanie nie tylko odnaleźć i rozpoznać Twoje niewspierające przekonania, ograniczenia i blokady, ale również z sukcesem je przetransformować i uzdrowić.

Jak mogę pomóc?

Stawiam na prostotę i upraszczanie, redukuję stopień skomplikowania, aby podnieść efektywność działania. W swojej pracy łączę wiedzę z wielu dziedzin natomiast do każdego człowieka i jego historii podchodzę indywidualnie.

Z powodzeniem pomagam klientom poradzić sobie z:
* traumami
* lękami i fobiami
* stanami lękowymi
* nerwicą
* bezsennością
* zaburzeniami emocjonalnymi
* zaburzeniami odżywiania
* prokrastynacją
* brakiem motywacji i energii do działania
* brakiem pewności siebie
* niskim poczuciem własnej wartości
* nieuzdrowionym wewnętrznym dzieckiem
* problemami w relacjach międzyludzkich

Poprowadzę Cię na drodze Twojej przemiany, bazując na zdobytej przez lata wiedzy w zakresie szeroko rozumianego rozwoju osobistego oraz duchowego, a także holistycznego podejścia do życia. Od wielu lat pasjonuję się i poszerzam wiedzę w obszarach takich jak zdrowe odżywianie, medycyna alternatywna, ajurweda, joga, psychologia, rozwój osobisty, rozwój duchowy, totalna biologia, astrologia czy numerologia. Odbyłam wiele kursów i szkoleń, przede wszystkim, aby pomóc najpierw sobie i odnaleźć siebie na nowo. Dzięki temu dziś w pracy z Tobą bazuję również na własnym doświadczeniu i dzielę się tym, co sama odkryłam. Dziś mogę efektywnie wspierać Ciebie i być agentem Twojej transformacji 🙂

Jedna sesja hipnoterapii trwa około 2-3h (pierwsze spotkanie zawsze jest dłuższe z uwagi na rozmowę wstępną i trwa ~ 3h).

Certyfikacja

 • Polski Instytut Hipnozy – od 2023
 • Polski Instytut Hipnozy – od 2023
 • Polski Instytut Hipnozy – od 2023Dodatkowe certyfikaty

 • Praktyk Channelingu Terapeutycznego – od 2022
Ceny

 • Pakiet 3 sesji hipnoterapii – 1400 zł
 • Sesja hipnoterapii – 400 zł