Roczny program rozwoju kompetencji i budowy działalności hipnoterapeutycznej

01.10.2019-...
10 weekendowych zjazdów
18000 zł

Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii

Chcesz stać się renomowanym hipnoterapeutą i pomagać innym?

Brakuje Ci doświadczenia w pracy z ludźmi?

Posiadasz wiedzę, ale masz problem z pozyskiwaniem klientów?

Dostępne na rynku szkolenia to dla Ciebie za mało? Szukasz czegoś bardziej kompleksowego?

Szukasz nowych narzędzi do pracy ze swoimi pacjentami/klientami?

Chcesz zagłębić się w swojej osobowości i popracować nad sobą?

Szukasz nowego pomysłu na siebie, działalność zawodową i chcesz pomagać innym?

Skorzystaj z gotowego systemu hipnoterapii i know how czołowych terapeutów w Europie.

Wartości, które nam przyświecają, to:

ETYKA

MERYTORYKA

PRAKTYKA

Program Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii

To co wyróżnia program Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii, to praktyczne i kompleksowe podejście do nauczania zawodu hipnoterapeuty. Podczas rocznego programu poznasz nie tylko najskuteczniejsze sposoby pracy z klientem, ale także wiedzę, której zwykle brakuje na innych kursach hipnozy, czyli jak profesjonalnie budować hipnoterapeutyczny brand i pozyskiwać nowych klientów.

Program podzielony jest na 10 zjazdów stacjonarnych, wyjazd szkoleniowo-integracyjny, moduły e-learningowe oraz pracę indywidualną.

Z czego składa się cały cykl edukacyjny

10 weekendowych zjazdów

Zintegrowany system wielu nurtów hipnoterapeutycznych stosowanych w praktyce przez topowych specjalistów w Polsce (stacjonarnie i on-line).

7 dniowy wyjazd w Bieszczady

Zwieńczenie roku pracy zakończymy intensywnym treningiem wyjazdowym w naszym ośrodku szkoleniowym w Bieszczadach. Indywidualna praca oraz wsparcie w przeprowadzaniu sesji z klientami.

Platforma edukacyjna dla Ciebie

Jako nasz student otrzymasz dostęp do platformy z materiałami VOD, dodatkowymi artykułami, zadaniami do wykonania, testami online. To także przestrzeń do komunikacji z trenerami i całą społecznością szkoły.

Superwizje indywidualne i grupowe

Rozwiniesz własną praktykę podczas indywidualnych oraz grupowych spotkań superwizyjnych z trenerami. Przyjrzysz się własnym procesom i nauczysz się, jak czerpać z doświadczeń innych, by skuteczniej pomagać swoim klientom.

Mentoring

Dajemy Ci nie tylko naszą wiedzę, ale także doświadczenie. Dlatego oprócz programu dydaktycznego otrzymasz także nasze wsparcie mentorskie, możliwość konsultacji indywidualnych i pomoc dostosowaną do potrzeb Twojej marki.

Program 10 weekendowych zjazdów

odadoz-min

Hipnoterapia od A do Z

Nieważne jaki poziom wiedzy na temat hipnozy i hipnoterapii posiadasz dziś. Program zaprojektowaliśmy tak, aby zarówno początkujący jak i profesjonaliści otrzymali kompleksową wiedzę i praktyczne umiejętności.

historyczniee-min-1

Historyczne podejścia osadzone w nowoczesnych realiach

W tym module dowiesz się jak ewoluowała hipnoza na przestrzeni lat. Zajmiemy się również tym, jak skutecznie i praktycznie czerpać zarówno z klasycznych modeli jak i najnowszych osiągnięć w hipnoterapii.

etapy-min

Etapy budowania uzdrawiającej relacji

Większości wydaje się, że relacja z klientem rozpoczyna się na pierwszym spotkaniu. Nic bardziej mylnego. Umiejętne zbudowanie zaufania jeszcze przed spotkaniem może okazać się czynnikiem decydującym o  przebiegu całego procesu.

moc_pre_talku-min

Moc Pre-Talku

Jedym z ważniejszych elementów pracy z klientem jest Twoja pierwsza rozmowa. Korzystając z doświadczeń naszej kadry zrozumiesz, że dużą część pracy możesz zrobić, zanim rozpoczniesz indukcję.  Nauczysz się robić to dobrze.

architecture-1-min

Hipnoterapia niejedno ma imię

Poznasz najlepsze praktyki mistrzów hipnoterapii z całego świata. Zajmiemy się m.in. hipnozą dyrektywną, permisywną, konwersacyjną, transpersonalną i innymi.

nie_tylko_hipnoza-min

Nie tylko hipnoza

Hipnoterapia nie funkcjonuje w oderwaniu od innych nurtów oddziaływania na umysł. Dlatego zaprosiliśmy do tego projektu także specjalistów innych dziedzin terapeutycznych i rozwojowych, którzy wzbogacą zakres programu o skuteczne narzędzia innych dyscyplin.

pracazproblemami

Praca z problemami i zasobami

Rozwój personalny możemy podzielić na 2 zakresy. Z jednej strony jest to pozbycie się problemów. Dlatego dostaniesz wiedzę, jak pomóc sobie i klientom uwolnić się od stresu, lęku, trudnych emocji, konfliktów, ograniczających przekonań i nawyków.

modelgeneratywny-min

Model Generatywny

Z drugiej strony, rozwój to lepsze wykorzystanie swojego potencjału. Dlatego poznasz najskuteczniejsze metody pracy w treningu mentalnym, z którego korzystają sportowcy, muzycy i ludzie biznesu.

teoriaapraktyka-min

Teoria a praktyka

Praca w transie hipnotycznym to zwieńczenie procesu, a nie jego jedyna część. Przeprowadzimy Cię przez całą drogę organizacji i prowadzenia sesji z klientem, w którym każdy szczegół ma olbrzymie znaczenie.

coztegozemaszwiedze-min

Co z tego, że masz wiedzę, skoro nie masz klientów

Najlepszy specjalista nie osiągnie sukcesu, jeśli nie będzie umiał zbudować marki i historii wokół swojej osoby. Jako praktycy, pracujący od lat z klientami, damy Ci naszą wiedzę, jak znaleźć niszę w niszy, zdobywać klientów i pozycjonować się na rynku.

jakzorganizowacpraktyke-min

Jak zorganizować praktykę

Gdy już zaczniesz praktykę, to pojawi się wiele pytań. Jak zorganizować gabinet? Ile sesji potrzeba do osiągnięcia rezultatu w danym temacie? Ile czasu powinna trwać sesja? Z jakimi klientami nie pracować? Co powinno być na stronie internetowej? W tym zakresie dostaniesz nasze know how.

primumnonnocere-min-1

Primum non nocere

Trzymanie się jasnych zasad etycznych w zawodzie terapeuty jest jedną z kluczowych kwestii. Dlatego poznasz kodeks etyczny hipnoterapeuty i zobowiążesz się do jego przestrzegania.

Weź udział w rekrutacji

Już teraz weź udział w rekrutacji i skorzystaj z rabatu 10%. Skontaktuj się z prowadzącym Warsztat klikając przycisk poniżej i wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czego nauczysz się w Profesjonalnej Szkole Hipnoterapii

Zjazdy stacjonarne

Początki hipnoterapii, budowanie relacji terapeutycznej, zintegrowane narzędzia terapeutyczne, praca z problemami i zasobami, etyka hipnoterapeuty i wiele innych…

Materiały VOD

Dostęp do ekskluzywnych nagrań i kursów prowadzonych przez naszą kadrę oraz zaproszonych do projektu gości specjalnych.

E-learning

Platforma wymiany informacji, kursów, projektów i egzaminów między szkołą a studentami 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wyjazd treningowy

7 dni intensywnego warsztatu pod okiem założycieli Szkoły. Integracja i zwieńczenie nauki w naszym ośrodku w dzikich Bieszczadach.

Superwizja i mentoring

Indywidualne i grupowe wsparcie własnego rozwoju osobistego i budowanie silnej marki osobistej na rynku hipnoterapii w Polsce.

Stawiamy na edukację najlepszych specjalistów w dziedzinie hipnoterapii w Polsce, dlatego stworzyliśmy program, który pozwoli Ci stać się jednym z nich.

Dowiedz się, jak wygląda Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii

Szczegółowy opis wizji szkoły

Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku terapeutycznego i rozwojowego w Polsce. 

Jako trenerzy i terapeuci od lat posiadający silne marki hipnoterapeutyczne chcemy pomóc Wam, którzy chcecie zbudować własny brand na rynku rozwojowym. Dlatego stworzyliśmy roczny projekt edukacyjny, którego zadaniem jest zbudowanie profesjonalnej grupy hipnoterapeutów i pomoc w wypromowaniu Twojej marki.

To, co od nas dostaniesz, to zarówno rzetelna edukacja w zawodzie hipnoterapeuty jak również nasze know-how w zakresie prowadzenia praktyki, budowania wiarygodności i rozpoznawalności oraz marketingu w niszy hipnoterapeutycznej. Damy Tobie wszystko to, co nam pozwoliło stać się liderami rynku hipnoterapeutycznego, uwzględniając bieżące realia rynkowe i dostosowując wieloletnie osiągnięcia hipnoterapii do potrzeb klienta w XXI wieku. Każdego roku będziemy kształcić kilkudziesięciu profesjonalistów, budując tym samym świadomość skuteczności terapii krótkoterminowych i pomagając ludziom, którzy szukają wsparcia w zakresie poprawy jakości życia.

Cały program opieramy na sprawdzonych i najbardziej skutecznych modelach hipnoterapii permisywnej, dyrektywnej i konwersacyjnej. Chcemy aby za kilka lat polska szkoła hipnoterapeutyczna zdobyła popularność na świecie.

Opinie uczestników

Artur to człowiek zakochany w tym co robi, a co jeszcze interesujące to to, że jest w 100% poświęcony tym dla których to robi. Profesjonalista i wielki marzyciel. Jak na niego patrze to widzę człowieka, który wyznacza sobie odważne cele. Niby nic, ale imponuje mi to, że zawsze realizuje to co sobie postawi za cel czy marzenie. Cierpliwy, zdeterminowany i kreatywny. To co robi działa. Działa dla niego i dla wszystkich tych, którzy z otwartą głową spotkają go na swojej drodze życia.
Krzysztof Hillar
Trener mówców
Warsztaty na bardzo wysokim poziomie, jak najbardziej warte tych pieniędzy i z ogromną chęcią brałbym udział bez względu na to, czy wiedza byłaby ta sama czy inna.
Tomasz
Piotruś – ja Cię uwielbiam, dla mnie są to najwspanialsze warsztaty na których byłam i zawsze ze szczerego serca będę polecała CIEBIE jako profesjonalistę, jako specjalistę. Pomogłeś mi odnaleźć siebie, pomogłeś zrozumieć jak działa moja podświadomość. Dzięki pracy z Tobą odkryłam spokój i wiarę oraz pewność siebie.Dla mnie jesteś MISTRZEM. Dziękuję, że pojawiłeś się w moim życiu, dziękuję za pomoc. A warsztaty – mega pod każdym względem, stworzona przestrzeń a Michniowiec13a to magiczne miejsce. DZIĘKUJĘ.
Monika
Warsztaty prowadzone w przepięknym miejscu swoją magią wspierającym procesy indywidualne oraz grupowy. Zajęcia prowadzone przez niesamowitego prowadzącego, którego ogromne doświadczenie widać na pierwszy rzut oka. Wiedza zdobyta w trakcie dni spędzonych w niesamowitej atmosferze jak najbardziej odpowiadała ofercie, wręcz przewyższając ją wielokrotnie. Jest to warsztat, który z całym sercem mogę polecieć każdemu, kto poszukuje zmiany w życiu i/lub chce zdobyć metody pomocy innym.
Hubert
Przy pierwszym spotkaniu już czuć ze Gość ma to czego wielu osobom w dzisiejszym świecie brakuje - życzliwość przyjazne nastawienie uśmiech bezpośredniość - czujesz sie u Niego jakbyś znał Go od zawsze - takiego ładunku pozytywnej energii ukierunkowanej w dokładnie to miejsce które potrzebujesz jeszcze nie dostałam od Nikogo - człowiek sie czuje od razu młodszy lżejszy ładniejszy - zycze Ci Arturze zeby nigdy nie zabrakło Tobie sil i chęci by byc tak pozytywnym Czlowiekiem jak teraz jesteś - polecam i serdecznie pozdrawiam.
Izabela Wlaźlak
Manager
Hypnotherapy Masterclass bardzo mi się podobały. Rzeczywiście jestem pod wrażeniem zmian, jakie pod ich wpływem zaszły we mnie. Mam nadzieję, że nie będą chwilowe i będę umiała z tymi zmianami wrócić na swoje podwórko. Jestem podekscytowana i nawet nie mam tremy. I kto by pomyślał, że wystarczył tylko tydzień w piwnicy na końcu świata. Trzymaj kciuki! Dziękuję!
Jolanta

Nasza Kadra Naukowa

Piotr Matejuk

Hipnoterapeuta, trener, założyciel Hypnosis Poland Academy. Doktorant w Instytucie Psychologii Polskiej Akademii Nauk, w procesie certyfikacyjnym Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Piotr dba nie tylko o to, co robi, ale także o konsekwencje swoich działań. Pomaga w skuteczny, ale i niezwykle empatyczny i przemyślany sposób zgłębiać tajemnice podświadomości, dzięki czemu zmiana jest nie tylko możliwa, ale także trwała. W swojej pracy stawia na autentyczność, zasady etyczne oraz tworzenie bezpiecznej przestrzeni dla swoich klientów. To, co go wyróżnia to sposób w jaki pracuje. Na sesjach czy warsztatach łączy ze sobą różne podejścia, dzięki czemu może zaproponować narzędzia, które rzeczywiście w danej chwili są najbardziej właściwe.

W swojej pracy nie ogranicza się jedynie do hipnoterapii, uważa bowiem, że bardzo ważne jest posiadanie szerszej perspektywy. Pomaga w przejściu przez głębokie procesy, co zostało docenione przez jego licznych klientów, którzy stworzyli slogan bardzo wiele mówiący o jego pracy – „Życie przed Michiniowcem i życie po Michiniowcu” (Piotr bowiem prowadzi ośrodek rozwojowy w Bieszczadach, a konkretniej w wiosce Michiniowiec).

Bezpieczna przestrzeń to jeden z aspektów niezwykle istotnych w jego pracy. Uważa, iż to, co najczęściej uzdrawia w pracy z ludźmi to relacja terapeutyczna. Kluczowe jest więc zaufanie i przestrzeganie zasad etycznych w pracy z drugim człowiekiem. To też przekazuje swoim kursantom oraz osobom, które kształci na hipnoterapeutów. Jeśli dostrzega, iż ktoś potrzebuje dłuższej relacji terapeutycznej – informuje o tym, bez zbędnego mydlenia oczu.

Prywatnie człowiek o wielkim sercu, dbający o relacje i dostrzegający potencjał w innych ludziach. Ma głęboki kontakt ze swoją intuicją, dzięki czemu może pomóc klientom nawet jeśli oni sami nie do końca są w stanie określić, co jest powodem cierpienia w ich życiu. Hipnoterapia fascynuje go, zwłaszcza fakt, iż działa szybko i pozwala na uświadomienie sobie tego, co do tej pory pozostawało niewiadome. To zaś pomaga w uleczeniu źródła danego problemu.

Artur Makieła

Artur Makieła jest trenerem mentalnym oraz hipnoterapeutą certyfikowanym przez International Association of Professional Conversational Hypnotists, a także hipnotycznym showmanem znanym z programu telewizyjnego Hipnoza w TVN. Przez media określany jako najbardziej znany hipnotyzer w Polsce. Praktykę hipnoterapeutyczną prowadzi od 2013 roku we Wrocławiu i Warszawie. Od 2016 roku występuje z warsztatami w ramach Akademii Sztuk Przepięknych podczas Przystanku Woodstock. Pięciokrotny mówca konferencji TEDx.

Obecnie pracuje jako terapeuta, szkoleniowiec, mówca, showman i trener, pomagając klientom podnosić standardy oraz jakość pracy i życia. Ekspert z zakresu zarządzania emocjami, motywacji, planowania celów oraz strategii ich osiągania. Szkoli ludzi oraz zespoły z zakresu skutecznej komunikacji oraz umiejętności miękkich.

Jego klientami były między innymi firmy branży farmaceutycznej, kosmetycznej, logistycznej, gastronomicznej, turystycznej i rozrywkowej, instytucje sektora publicznego oraz przedsiębiorcy, lekarze i terapeuci.

Trener wystąpień publicznych, który uczy profesjonalnych mówców korzystania z technik pracy z podświadomością przy pracy prezentera oraz uczy amatorów przemawiania przełamywania lęku przed występowaniem.

Hipnozy uczył się m.in u Christophera Caressa, Larry’ego H. Elmana, Rona Eslingera, Jorgena Rassmussena i Andrzeja Batko. Autor cyklu nagrań relaksacyjnych Spa dla Umysłu. Wcześniej przez wiele lat dziennikarz i pracownik rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych. Od 17 lat na scenach jako trener, konferansjer, mówca i showman. Członek British Association of Hypnotherapy. Studiował Filologię Polską na Uniwersytecie Łódzkim oraz Journalism and Mass Communication na Uniwersytecie w Tampere.

Paweł Habrat

Psycholog sportu, członek Sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje indywidualnie z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych. Obecnie współpracuje z klubem Lechią Gdańsk, kadrą narodową tenisa (Davis Cup), siatkarzami i zawodnikami MMA. W przeszłości: psycholog reprezentacji Polski w piłce nożnej podczas Mistrzostw Europy 2012. Współpracował m.in.: Polonią Warszawa (Ekstraklasa), Politechniką Warszawska (Plus Liga), Jagiellonią Białystok (Ekstraklasa), Zagłębiem Lubin (Ekstraklasa). Współautor narzędzi diagnostyczno-treningowych dla sportowców oraz publikacji i książek z zakresu psychologii sportu.

Tomasz Kwieciński

Tomek jest propagatorem psychologii transpersonalnej w Polsce, jako pierwszy Polak skończył Grof Transpersonal Training i został facylitatorem oddychania holotropowego. Pracowal też z ludźmi w 14 innych krajach, wykorzystując nieraz do warsztatów elementy natury – lasy, góry, wulkan czy kolumbijska dżunglę. W swojej pracy łączy różne podejścia – jest tez coachem akredytowanym przez Izbę Coachingu, Masterem NLP, ukończył kurs Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego, Integral Eye Movement Therapy i wiele warsztatów dotyczących szamanizmu, tantry i hipnozy.

Gość Specjalny

Niebawem zaprezentujemy kolejnych Gości Specjalnych, członków naszej Kadry Naukowej.

Gość Specjalny

Niebawem zaprezentujemy kolejnych Gości Specjalnych, członków naszej Kadry Naukowej.

Dodatkowe bonusy

SPA dla Umysłu

Zestaw pięciu hipnotycznych nagrań relaksacyjnych Artura Makieły  trwających łącznie ponad 3 godziny.

Wartość: 250 zł

Miejsce w bazie hipnoterapeutów

Po ukończeniu szkolenia i zdaniu egzaminów Twoja oferta znajdzie się w naszej bazie akredytowanych hipnoterapeutów PSH

Wartość: bezcenne

Dofinansowanie kursu

Otrzymasz możliwość uzyskania do 80% dofinansowania ceny szkolenia.

Zniżki na szkolenia

Otrzymasz wysokie zniżki na dalsze szkolenia organizowane przez Hypnosis Poland Academy i Polską Akademię Rozwoju Osobistego.

Weź udział w szkoleniu

Inwestycja 18 000 PLN (brutto)

Na udział w Profesjonalnej Szkole Hipnoterapii możesz uzyskać dofinansowanie z funduszy unijnych. Więcej informacji zostanie przedstawione dla zainteresowanych. Jeśli jesteś zainteresowany dofinansowaniem, koniecznie wspomnij o tym fakcie w formularzu zgłoszeniowym (przycisk poniżej).

Gwarancja satysfakcji

Kurs objęty jest gwarancją satysfakcji. Jeżeli po pierwszym dniu szkoleń uznasz, że to nie dla Ciebie – gwarantujemy zwrot pieniędzy