Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Tomasz Bąk

Tomasz Bąk

 • Paderewskiego 11/11
  Kielce, Świętokrzyskie
 • Hipnoza OnLine, Hipnoterapia OnLine
 • Polski


O mnie

Hipnoza Kielce
Hipnoza intrygowała mnie od najmłodszych lat jako coś magicznego, coś czym chciałbym się zajmować gdyby istniała :). Dopiero jako dojrzały człowiek trafiłem na ludzi, którzy pokazali mi, że hipnoza nie tylko istnieje, ale faktycznie działa i to działa niewyobrażalnie skutecznie.

Obecnie jestem certyfikowanym hipnoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem, właścicielem marki oSwój umysł i autorem projektu Hipnoza Kielce, którego celem jest podnoszenie świadomości w temacie hipnoterapii. Wiedzę zdobywałem między innymi w największej na świecie szkole hipnoterapii OMNI Hypnosis Training Center. Swój warsztat technik terapeutycznych od wielu lat systematycznie wzbogacam na kolejnych szkoleniach z dziedziny hipnozy i hipnoterapii. Otwierając się na nowe sposoby pomocy jestem też trenerem biofeedbacku i certyfikowanym bioenergoterapeutą. Pozwala mi to na elastyczne dopasowanie się do potrzeb klienta co przekłada się na jeszcze większą skuteczność oraz skrócenie czasu procesu terapeutycznego do kilku spotkań.

Moje marzenie z dzieciństwa się spełniło, mimo że kiedyś wydawało się iluzją. Teraz wiem, że wszytko jest możliwe nawet jeśli nie sprzyja los, okoliczności i ludzie. Jeśli w Twoim życiu pojawiają się sytuacje, które spędzają Ci sen z powiek. Sytuacje, które wydają się tak beznadziejne, że nie widać nawet promyka nadziei to nie pozwól sobie uwierzyć, że tak musi być. Życie jest drogą z mnóstwem zakrętów, a hipnoza Kielce skrótem, który pomoże Ci szybko dotrzeć do upragnionego celu.

Jeśli wewnętrznie czujesz, że już pora coś zmienić skontaktuj się ze mną. Poprowadzę Cię w transie hipnotycznym po otchłani Twojej podświadomości. Pomogę Ci namierzyć wszelkie blokady, które hamują Cię przed doświadczaniem życia takim jakiego chcesz. Choć brzmi to może bardzo wzniośle to uświadomić sobie możesz, że czasem z pozoru tak małe rzeczy jak kamyk w bucie sprawić mogą, że zwolnisz lub zatrzymasz się całkowicie. Pozwól sobie otworzyć się na zmianę i usuń przeszkody ze swojej drogi. Wszystkie te przeszkody, które wewnętrznie blokują Cię w Twojej podświadomości. W ciągu zaledwie kilku spotkań możesz odwrócić to co było złe w Twoim życiu, wyciągnąć z tego naukę i wykorzystać ją do podniesienia komfortu swojego życia. Hipnoza Kielce czy inaczej oSwój umysł to miejsce, w którym transformujemy życie.

Zmiany tej pomogę Ci dokonać w moim gabinecie hipnozy w Kielcach, gdzie ograniczenia przetransformujesz w energię do działania, spokój i pozytywne nastawienie. Wszystkie spotkania przebiegają w atmosferze szacunku, akceptacji i poufności.

Jak mogę pomóc?

Korzystając z hipnozy mogę pomóc Ci rozwiązać problem z:

- brakiem motywacji do nauki, pracy czy treningów
- niską samooceną i brakiem pewności siebie
- niepokojem i lękami
- stanami depresyjnymi
- zaburzeniami snu
- zaburzeniami seksualnymi
- uzależnieniem od nikotyny, alkoholu, narkotyków, hazardu...
- zaburzeniami odżywiania: anoreksja, bulimia, nadwaga
- zaburzeniami psychosomatycznymi
- zachowaniami kompulsywnymi
- jąkaniem

Tagi

hipnoza kielce, hipnoterapia kielce, terapia hipnozą kielce, lęki, fobie, motywacja, depresja, nałogi, skuteczne rzucenie palenia, nadwaga, ból, jąkanie, hipnoza regresyjna, gabinet hipnozy kielce,

Certyfikacja

 • Professional Hypnosis Training Institute – od 2022
 • OMNI – od 2019
 • OMNI – od 2019Dodatkowe certyfikaty

 • Barwy Umysłu – od 2023
 • Barwy Umysłu – od 2023
 • Polska Klinika Hipnozy – od 2020
 • Jerzy Strączyński - bioenergoterapia – od 2023
 • Jerzy Strączyński - bioenergoterapia – od 2023
 • Jerzy Strączyński - bioenergoterapia – od 2023
 • HPM Medical - trener biofeedback – od 2022
Ceny

 • Hipnoterapia 90-120 minut – 500