Znajdź hipnoterapeutę
Ekspert Zweryfikowany Piotr Otto

Piotr Otto

 • Kołłataja 23/1
  Szczecin, Berlin, Zachodniopomorskie
 • Hipnoza OnLine, Hipnoterapia OnLine
 • Polski, Rosyjski


O mnie

Jestem Hipnoterapeutą Dyplomowanym, Członkiem i Certyfikowanym Trenerem Hipnozy Neurodynamicznej Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists oraz National Guild of Hypnotists, Trenerem Biznesu Grupy SET, Life Mentorem, Trenerem Zmiany Osobistej. Od zawsze w podróży po bezdrożach umysłu i rozwoju osobistego. Poszukiwaczem kreatywnych rozwiązań w pracy z ludzkim umysłem, zarówno w nurtach rozwojowych zachodu jak i wschodu. W swojej praktyce korzystam ze zróżnicowanych metod pracy w poszerzonych stanach świadomości wykorzystując znane narzędzia w nieznany sposób.

Swoją przygodę z rozwojem osobistym rozpocząłem od poszukiwania odpowiedzi na pojawiające się w mojej głowie pytanie „dlaczego”. To słowo, które w miarę upływu czasu zaczęło brzmieć w moim umyśle jak dźwięk wielkiego, ciężkiego dzwonu, który nigdy nie cichnie. Być może w Twoim życiu nadszedł czas, kiedy zrobiło się ciemniej i zaczynasz słyszeć ten sam dźwięk lub odczuwać nieprzyjemne emocje. Być może jesteś w miejscu i czasie kiedy odnosisz wrażenie, że ścieżka Twojego życia prowadzi w sam środek niczego. Kiedy wokół znajduje się” nic”, albo nawet „coś” i chciałbyś wiedzieć co to jest... Być może nadszedł moment, kiedy tylko ta jedna, najgłębsza część Ciebie wie co to jest, jak wygląda i gdzie się znajduje... Część, która jest z Tobą od „zawsze” i do „kiedyś”... Subtelna, nieuświadomiona struktura, zawierająca odpowiedzi na już zadane i jeszcze nie zadane pytania...

Kiedy już poczułeś, że jesteś gotów sięgnąć po głębokie odpowiedzi, skontaktuj się ze mną. Dotrzyj do najgłębszych pokładów siebie i uświadom sobie, że w Twoim życiu już nic nigdy nie będzie takie samo jak wcześniej.

Moja wieloletnia praktyka jako mentora, coacha i terapeuty oraz własne doświadczenia życiowe nabyte m.in. podczas 20 lat służby w strukturach siłowych RP, wyposażyły mnie w unikalny zestaw wiedzy dotyczącej różnych aspektów funkcjonowania umysłu w sytuacjach wysokiej presji. Dlatego doskonale rozumiem specyfikę pracy osób funkcjonujących w warunkach szczególnej odpowiedzialności. Managerów, ludzi biznesu, artystów, osób publicznych oraz funkcjonariuszy struktur siłowych RP.

Oddaję zatem do Twojej dyspozycji bogaty zestaw wiedzy i kompetencji, aby pomóc Tobie pozbyć się ograniczeń przeszłości, wykreować nową przyszłość oraz spojrzeć na siebie z drugiej strony lustra.

Jak mogę pomóc?

Nie mogę Tobie obiecać, że podczas kilku sesji staniesz się kimś innym. Obiecuję jednak, że po kilku sesjach Twój świat stanie się inny. Kiedy przejdziesz przez pełen proces terapeutyczny, już nic nigdy nie będzie takie samo jak było.
Pełen cykl terapeutyczny w większości przypadków składa się z sesji kontraktowej (diagnostycznej) oraz 3-5 sesji terapeutycznych, podczas których pracuję technikami ściśle dostosowanymi do potrzeb klienta. W mojej pracy posługuję się różnorodnymi metodami. Hipnozą konwersacyjną wg modelu Miltona H.Ericksona oraz wywodzącymi się z tego nurtu bardziej zaawansowanymi technikami. Narzędziami mającymi swoje źródła w terapii Gestalt, Terapii Schematów Jeffrey'a Younga, Neurolingwistycznym Programowaniu, dorobku naukowym Karla Junga oraz hipnoterapii dyrektywnej Dave Elman’a. Dysponuję również szerokim portfolio narzędziowym wywodzącym się z charkowskiej szkoły hipnoterapii neurodynamicznej. Wszystkie stosowane przeze mnie metody pracy są sprawdzone, w pełni bezpieczne i mają potwierdzenie w nauce akademickiej.
Jeżeli więc odczuwasz już potrzebę głębokiej zmiany, uzdrowienia relacji z sobą samym lub otoczeniem, kliknij przycisk "zadaj pytanie" lub zadzwoń. Jeżeli w tej chwili nie jesteś jeszcze gotowy, możesz to zrobić podczas kolejnych odwiedzin mojego profilu.

Tagi

hipnoza szczecin, skuteczna hipnoterapia szczecin, NLP Szczecin, wywieranie wpływu, szkolenia dla biznesu, neuro coaching, wsparcie zmiany, zaburzenia seksualne, nadużycia seksualne, radykalne wybaczanie, terapia traumy, lęki, fobie, regresja hipnotyczna, terapia hipnozą, hipnoza ericksonowska, hipnoza neurodynamiczna, toksyczne relacje, żałoba, rozstanie, utrata osoby bliskiej, zaburzenia odżywiania, bulimia, anoreksja, otyłość, motywacja, nerwica lękowa

Ekspert serwisu hipnoterapeuci.pl

Certyfikacja

 • OMNI – od 2021
 • Centrum Rozwoju Osobistego – od 2016
 • Professional Hypnosis Training Institute – od 2019
 • Hypnosis Poland Academy – od 2016
 • Professional Hypnosis Training Institute – od 2019Dodatkowe certyfikaty

 • Terapia Schematów w uzależnieniach – od 2020
 • ILM – od 2016
 • Praktyk Points Of You – od 2008
 • Coach – od 2016
 • Trener Biznesu SET Group – od 2019Organizacje

 • Wschodnioeuropejska Asocjacja Hipnoterapeutów i Psychologów Klinicznych (EAHP) – od 2019
 • Wschodnioeuropejska Asocjacja Hipnoterapeutów i Psychologów Klinicznych (EAHP) – od 2018Ceny

 • Usługa szkoleniowa – 100-200 zł/h
 • Sesja Hipnoterapii 90-120 min. – 400 zł
 • Neuro Coaching - sesja 90 min – 300 zł
 • Konsultacja terapeutyczna ok 60 min – 200 zł