Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Patrycja Nosel

Patrycja Nosel

  • Narwik, 10/1
    Warszawa, Mazowieckie
  • Polski


O mnie

Nazywam się Patrycja Nosel i jestem dyplomowanym psychologiem, psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji (nurt integracyjny; akredytacja PTP, PTP i PSPI) oraz certyfikowanym hipnoterapeutą (IBHEC, NGH, Omni Hypnosis Training Center). Od lat pomagam osobom cierpiącym z powodu problemów osobistych, relacyjnych, zaburzeń lękowych, depresyjnych, osobowości i innych trudności o podłożu emocjonalnym i behawioralnym. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych w nurcie integracyjnym, co oznacza, że w swojej pracy z klientem wykorzystuję różnorodne metody pomocy terapeutycznej, odpowiednie do rodzaju problemu oraz indywidualności każdej osoby, która do mnie przychodzi. Prowadzę hipnoterapię, która jest krótkoterminową formą pomocy terapeutycznej w przezwyciężaniu różnych problemów osobistych.

Hipnoterapia umożliwia klientom osiąganie pożądanych zmian od razu od strony umysłu podświadomego. Dlatego jest terapią krótkoterminową – to, co zostanie zmienione od razu na poziomie podświadomości, pozostawia trwałe zmiany na poziomie emocji i nawyków, dlatego klient już po kilku sesjach (czasem nawet jednej sesji) może osiągnąć satysfakcjonującą go zmianę – uśmierzenie objawów psychologicznych czy psychosomatycznych. W hipnoterapii wykorzystuje się hipnozę, która wbrew wielu błędnym przekonaniom niektórych osób, jest zjawiskiem zupełnie normalnym dla wszystkich ludzi. Kiedy wchodzimy w stan hipnozy, koncentrujemy się na określonych bodźcach. Świadomość bodźców pochodzących spoza obszaru naszej uwagi „tu i teraz” jest wówczas znacznie ograniczona, a krytyczny osąd danej osoby zostaje częściowo zawieszony. Oznacza to, że w hipnozie, pracując bezpośrednio z umysłem podświadomym, omijamy problem działania według utartych schematów, które zbudowaliśmy w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie. Innymi słowy, hipnoza daje nam przestrzeń, w której umysł podświadomy jest wolny, by wypracować nowe rozwiązania, działania i nowy, konstruktywny sposób postrzegania swojego życia i otaczającego świata.

Jak mogę pomóc?

Do współpracy zapraszam osoby dorosłe i nastolatków, borykających się z problemami osobistymi różnej natury.
Pomagam w przezwyciężaniu symptomów emocjonalnych i behawioralnych, które utrudniają funkcjonowanie na co dzień.

Pomagam osobom cierpiącym z powodu:
* zaburzeń lękowych (wszelkiego rodzaju fobii, PTSD, nadmiernego stresu, traum, cPTSD),
* zaburzeń nastroju (depresji, nerwic, przygnębienia, poczucia straty i innych ograniczających emocji),
* zaburzeń osobowości i zachowania (zaburzeń odżywania oraz wszelkich niekorzystnych nawyków),
* uzależnień (wszelkiego rodzaju nałogów, uzależnień behawioralnych),
* objawów psychosomatycznych (wszelkich symptomów na poziomie fizjologicznym, związanych z problemami natury psychologicznej)
* identyfikujących się jako DDA, DDD

Pomagam również w osiąganiu lepszych wyników w różnych dziedzinach życia - dzięki hipnoterapii można pozbyć się wszelkich ograniczeń i dzięki temu wzmocnić poczucie własnej wartości oraz wypracować konstruktywne sposoby radzenia sobie dzięki rosnącej samoświadomości.

Opublikowane artykuły

Tagi

psychoterapia integracyjna, hipnoterapia, DDA, zaburzenia lękowe, lęki, PTSD, fobie, DDD, uzależnienia, hipnoza w psychoterapii, nałogi, terapia traumy, rozwój osobisty, regresja hipnotyczna, hipnoza Warszawa, hipnoterapia Warszawa, hipnotyzer Warszawa, hipnoterapeuta Warszawa, hipnoterapia uzależnień, zaburzenia osobowości, zaburzenia zachowania,

Certyfikacja

  • OMNI – od 2020
  • OMNI – od 2020Dodatkowe certyfikaty

  • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia PTP – od 2020
Ceny

  • Sesja hipnoterapii (do 3 godz.) – 500 zł