Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Miłosz Krusiński

Miłosz Krusiński

  • Rynek Nowomiejski 9/2
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Polski


O mnie

Nazywam się Miłosz Krusiński, przez ostatnie kilka lat zajmowałem się zarządzaniem zespołami sprzedażowymi w branży finansowej. Od dawna moją misją jest wspieranie rozwoju innych ludzi. W swojej pracy wielokrotnie miałem przyjemność obserwować jak moi pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje, jak dzięki regularnym coachingom, swojej ciężkiej pracy osiągają co raz to lepsze sukcesy w pracy oraz w życiu prywatnym.

Jako Hipnoterapeuta pomagam ludziom w różnym wieku rozwiązywać ich różne problemy natury psychicznej i psychosomatycznej. Przez ostatnich kilka lat miałem przyjemność pomóc wielu osobom w różnych problemach np. rzucaniu palenia, uzależnieniu od alkoholu, motywacji do treningu, nauki znieczulania, radzeniu sobie z bólem i wiele innych. Nasza wspólna praca pomaga odmieniać życie moich Klientów, zmieniać nawyki na zdrowsze, lepsze. Bardzo często w przeciągu jednego lub kilku spotkań możesz pozbyć się swoich ograniczających blokad i podążyć w kierunku realizacji celów. Hipnoza jest narzędziem, które pozwala na dokonywanie wielu pozytywnych zmian w naszym życiu, a dzięki regresji możemy docierać do przyczyn naszych problemów i je neutralizować.

Jestem absolwentem największej na świecie szkoły Hipnoterapii OMNI Hypnosis Training Center. Szkoła ta jako pierwsza i jedyna na świecie uzyskała certyfikację ISO9001 dla procesów terapeutycznych którymi się posługują hipnoterapeuci OMNI. W swojej pracy wykorzystuję metody jednego z najsłynniejszych hipnoterapeutów Dave'a Elmana oraz kontynuatora metod którymi się posługiwał, założyciela OMNI Geralda Keina.

Jak mogę pomóc?

Profesjonalna hipnoza i hipnoterapia zgodnie ze standardami OMNI Hypnosis gdzie proces terapeutyczny posiada certyfikację jakości ISO9001 głównym zadaniem jest pomoc Klientowi w dotarciu do przyczyny jego problemu.

Zapraszam serdecznie do gabinetu w Toruniu.

Problemy w których pomagam to:
- pozbywanie się nałogów (m.in. rzucanie palenia)
- odchudzanie
- fobie
- stany lękowe
- depresje
- migreny
- silny stres
- brak motywacji

i w wielu innych problemach natury psychicznej czy psychosomatycznej.
Hipnoza pomaga w odszukaniu przyczyny problemu na poziomie podświadomym.
Trans hipnotyczny to bardzo przyjemny i bezpieczny stan, w który zresztą wielokrotnie wchodzimy nieświadomie w ciągu dnia.

Zapraszam, zadzwoń zapytaj czy i w Twoim problemie będę mógł Tobie pomóc.

Opublikowane artykuły

Tagi

hipnoza, hipnoterapia toruń, OMNI hypnosis

Certyfikacja

  • OMNI – od 2019

Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.