Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Miłosz Krusiński

Miłosz Krusiński

  • Rynek Nowomiejski 9/2
    Toruń, Kujawsko-Pomorskie
  • Polski


O mnie

Nazywam się Miłosz Krusiński, przez ostatnie kilka lat zajmowałem się zarządzaniem zespołami sprzedażowymi w branży finansowej. Od dawna moją misją jest wspieranie rozwoju innych ludzi. W swojej pracy wielokrotnie miałem przyjemność obserwować jak moi pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje, jak dzięki regularnym coachingom, swojej ciężkiej pracy osiągają co raz to lepsze sukcesy w pracy oraz w życiu prywatnym.

Jako Hipnoterapeuta pomagam ludziom w różnym wieku rozwiązywać ich różne problemy natury psychicznej i psychosomatycznej. Przez ostatnich kilka lat miałem przyjemność pomóc wielu osobom w różnych problemach np. rzucaniu palenia, uzależnieniu od alkoholu, motywacji do treningu, nauki znieczulania, radzeniu sobie z bólem i wiele innych. Nasza wspólna praca pomaga odmieniać życie moich Klientów, zmieniać nawyki na zdrowsze, lepsze. Bardzo często w przeciągu jednego lub kilku spotkań możesz pozbyć się swoich ograniczających blokad i podążyć w kierunku realizacji celów. Hipnoza jest narzędziem, które pozwala na dokonywanie wielu pozytywnych zmian w naszym życiu, a dzięki regresji możemy docierać do przyczyn naszych problemów i je neutralizować.

Jestem absolwentem największej na świecie szkoły Hipnoterapii OMNI Hypnosis Training Center. Szkoła ta jako pierwsza i jedyna na świecie uzyskała certyfikację ISO9001 dla procesów terapeutycznych którymi się posługują hipnoterapeuci OMNI. W swojej pracy wykorzystuję metody jednego z najsłynniejszych hipnoterapeutów Dave'a Elmana oraz kontynuatora metod którymi się posługiwał, założyciela OMNI Geralda Keina.

Jak mogę pomóc?

Profesjonalna hipnoza i hipnoterapia zgodnie ze standardami OMNI Hypnosis gdzie proces terapeutyczny posiada certyfikację jakości ISO9001 głównym zadaniem jest pomoc Klientowi w dotarciu do przyczyny jego problemu.

Zapraszam serdecznie do gabinetu w Toruniu.

Problemy w których pomagam to:
- pozbywanie się nałogów (m.in. rzucanie palenia)
- odchudzanie
- fobie
- stany lękowe
- depresje
- migreny
- silny stres
- brak motywacji
i w wielu innych problemach natury psychicznej czy psychosomatycznej.

Hipnoza pomaga w odszukaniu przyczyny problemu na poziomie podświadomym.
Trans hipnotyczny to bardzo przyjemny i bezpieczny stan, w który zresztą wielokrotnie wchodzimy nieświadomie w ciągu dnia.

Zapraszam, zadzwoń zapytaj czy i w Twoim problemie będę mógł Tobie pomóc.

Tagi

hipnoza, hipnoterapia Toruń, OMNI hypnosis, hipnoza Toruń, hipnotyzer Toruń, hipnoterapeuta Toruń, odchudzanie, nałogi, rzucanie palenia, fobie, stany lękowe, depresje, migreny, silny stres, brak motywacji

Certyfikacja

  • OMNI – od 2019

Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.