Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Marcin Żekoński

Marcin Żekoński

  • Warszawska 46/3
    Katowice, Śląskie
  • Polski


O mnie

Jestem psychoterapeutą oraz hipnoterapeutą z doświadczeniem w pracy z osobami dorosłymi doznającymi kryzysu psychicznego. Prowadzę diagnozę i terapię pacjentów m.in. ze schizofrenią, Chorobą Afektywną Dwubiegunową, z zaburzeniami lękowymi, depresją czy zaburzeniami osobowości. Obecnie pracuję w Ośrodku Wsparcia Rodziny w Chorzowie prowadząc konsultacje, diagnozy i terapie zarówno dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych - indywidualne oraz par i małżeństw. Prowadzę także prywatną praktykę. Uczestniczę także w różnego rodzaju kursach i szkoleniach podnosząc swoje kompetencję, jestem w trakcie kursu psychoterapii prowadzącego do uzyskania certyfikatu PTP. Pracuję głównie w podejściu systemowym (systemowo - ericksonowskim) oraz nurcie integracyjnym, co oznacza także indywidualne podejście do każdego klienta. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Hipnozy i hipnoterapii uczyłem się m. in. od Maksyma Komara, jednego z najlepszych specjalistów w Polsce oraz od Artura Makieły, jednego z najbardziej rozpoznawanych hipnotyzerów. Korzyści, o których mówią klienci podczas pracy ze mną, to między innymi: zmniejszenie lub całkowite ustanie objawów, z którymi się zgłosili; obniżenie poziomu lęku; ustanie (a w pierwszej kolejności zmniejszenie) objawów psychosomatycznych; umiejętność rozpoznawania emocji oraz własnych potrzeb; polepszenie samopoczucia.

Jak mogę pomóc?

Hipnoza i hipnoterapia: lęki, natręctwa, depresja, stres, nałogi.... za każdym razem podchodzę indywidualnie do klienta i informuję, czy jestem w stanie pomóc w obszarze, w którym odczuwa dyskomfort.

Psychoterapia (indywidualna, par, małżeństw, rodzinna), diagnoza psychologiczna.

Opublikowane artykuły

Tagi

hipnoterapeuta Katowice, psycholog Katowice, leki, natręctwa, depresja, stres, nałogi, hipnoterapia, psychoterapia, Katowice, Śląsk, hipnoza Katowice, hipnoza, hipnoterapia, psychoterapia Katowice, psychoterapia Śląsk, hipnoterapia Katowice, lęki, natręctwa, depresja, stres, nałogi

Certyfikacja

  • Professional Hypnosis Training Institute – od 2022
  • Polska Akademia Rozwoju Osobistego – od 2022
  • Professional Hypnosis Training Institute – od 2022

Ceny

  • hipnoterapia – 500