Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Izabela Anna Posluszna

Izabela Anna Posluszna

  • Kruilier 6
    Moerkapelle, Holandia
  • Hipnoza OnLine, Hipnoterapia OnLine
  • Polski


O mnie

Izabela Anna Posłuszna jest certyfikowaną hipnoterapeutką, specjalistką w pracy ze świadomością i podświadomością człowieka i kobietą z pasją. Poszerzanie swoich kompetencji oraz umiejętności i doświadczeń zawdzięcza:
Polska Akademia Hipnozy, Professional Hypnosis Training Institute , Akademia Psychobiologii Zdrowia, Akademia Dźwięku- Tune & Heal.
Poszukujesz siły i pewności siebie na zewnątrz, a powinieneś spojrzeć w głąb siebie, one są tam od zawsze...

Jak mogę pomóc?

Uzdrawianie świadomości i podświadomości, ciała i ducha. Jestem tu dla Ciebie, abyśmy wspólnie przeszli podróż po sferze mentalnej, fizycznej i duchowej. Pracuję z ludźmi z przestrzeni serca, z pomocą świadomości i podświadomości, odkrywając i przekształcając wszelkie blokujące przekonania, traumy i zachowania. Jesteśmy w stanie sięgnąć głębiej po Twoje potencjały rozwojowe, twórcze oraz zdrowotne, a dzięki tym aspektom odnaleźć w naszym wnętrzu wiele zasobów do poszerzania pola nieograniczonych możliwości oraz tworzenia przestrzeni bogatej w każdej dziedzinie życia. Dążenie do harmonii, piękna i równowagi jest motywem przewodnim naszych działań. A dlaczego Naszych? Ponieważ ja jestem tylko prowadzącą, natomiast moi klienci sa współtwórcami tak spektakularnych transformacji. Praktykę uzyskałam bazując na moich doświadczeniach życiowych oraz wiedzy zdobytej na profesjonalnych szkoleniach i kursach, które nieustannie pogłębiam.

Certyfikacja

  • Polska Akademia Hipnozy – od 2021
  • Professional Hypnosis Training Institute – od 2023

Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.