Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Maria Baranowska

Maria Baranowska

  • Mickiewicza 27/2
    Poznań, Wielkopolskie
  • Hipnoza OnLine, Hipnoterapia OnLine
  • Polski


O mnie

Hipnoterapią zainteresowałam się w 2017 roku, już podczas pierwszego kontaktu z tą formą leczenia. Sama odczułam pozytywne skutki hipnoterapii, która pomogła mi zerwać z nałogiem palenia oraz uporządkować rzeczy, które utrudniały mi życie.

Poczułam, że jest to coś, co chciałabym robić w życiu i sposób, w jaki chcę wspierać innych ludzi. Od tamtej pory intensywnie się uczę i szkolę, aby oferować swoim klientom jak najwyższą jakość usług, a przede wszystkim, aby pomóc im osiągać efekty, których oczekują.

Zobacz, w jakich obszarach życia może pomóc Ci hipnoterapia.

Jak mogę pomóc?

Hipnoterapia jest w stanie pomóc wyleczyć szereg problemów, schorzeń i przypadłości, które swoje podłoże mają w ludzkiej psychice. Zdecydowana większość zostaje wyeliminowana w ciągu 3-5 sesji, podczas których klient wprowadzany jest w stan hipnozy i przy pomocą hipnoterapeuty porządkuje swoje wnętrze. Co ważne podczas hipnozy klient ma pełną kontrolę nad jej przebiegiem i tylko od niego zależy powodzenie terapii. Właśnie dlatego jest niezwykle ważne, byś kontaktując się ze mną świadomie podejmował/ła decyzję o podjęciu terapii przy wykorzystaniu hipnoterapii i miał/ła motywację do zmiany. Tylko wtedy jestem w stanie pomóc!

Obszary, w których hipnoterapia pomaga:

- Kontrola masy ciała

Dzięki hipnoterapii łatwiej utrzymasz wagę na takim poziomie, jakiego potrzebujesz.

- Leczenie alergii

Jako terapia wspierająca lub leczenie.

- Leczenie nerwic, stresu

Dzięki hipnoterapii łatwiej osiągniesz spokój i skutecznie rozwiążesz problem przewlekłego stresu i różnego rodzaju nerwic.

- Leczenie depresji

Jeżeli cierpisz na depresję, odczuwasz niechęć do życia, brak motywacji, masz myśli samobójcze hipnoterapia jest rozwiązaniem, które pomoże Ci odzyskać życie bez stosowania szkodliwej farmakologii.

- Leczenie panik, fobii

Jeśli doświadczasz niekontrolowanych ataków paniki lub posiadasz fobie, które utrudniają Ci normalne funkcjonowanie, zgłoś się do mnie.

- Regresja

Jako terapia wspierająca lub leczenie.

- Rozwiązywanie problemów seksualnych

Sfera intymna to bardzo ważny element naszego życia, a frustracje i problemy w tym obszarze przenoszą się na inne.

- Problemy małżeńskie

Warunkiem uzyskania pomocy w hipnoterapii jest skorzystanie z terapii przez oboje małżonków. Tylko wówczas można osiągnąć harmonię w związku.

- Rozwój osobisty

Możesz go przyśpieszyć lub wzmocnić, szybciej i łatwiej uświadamiać sobie swoje przekonania, ograniczenia.

- Rzucanie palenia, nałogów, nawyków

Wszystko, co robisz automatycznie, nałogowo. Terapia wspierająca lub leczenie.

- Wsparcie dla zdrowia

Wszelkie problemy zdrowotne, z którymi się borykasz, można rozwiązać lub poprawić przy pomocy hipnoterapii, m. in. migreny, jąkanie, tiki nerwowe, bezsenność.

Tagi

Hipnoza poznań, hipnoterapia poznań, maria baranowska hipnoterapeutka, fobie, lęki, depresja poznań, regresja hipnotyczna, nałógi, alkoholizm, rzucanie palenia, uzależnienia, kontrola masy ciała, nadwaga, stres, brak motywacji, nerwica, leczenie poznań, rozwój osobisty, terapia poznań, hipnotyzer poznań, hipnoterapeuta poznań

Certyfikacja

  • Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii SET – od 2018

Ceny

  • Sesja hipnoterapeutyczna – 450 zł
  • Konsultacja hipnoterapeutyczna – 200 zł