Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Radoslaw Babicz

Radoslaw Babicz

  • Morskie wzgórze
    Mechelinki, Pomorskie
  • Polski


O mnie

Certyfikowany Hipnoterapeuta, oraz Master coach autohipnozy. Absolwent szkoły Sempergo i Indywidualnego nauczania pod okiem tak znakomitego Hipnoterapeuty i Master Coach'a jak Rafał Foss. Praktyk z umiejętnościami skutecznego zastosowania hipnozy konwersacyjnej. W swojej terapii stosuje wydajne techniki łączenia hipnozy konwersacyjnej z technikami ustawiania fal mózgowych za pomocą dźwięków binauralnych autorskiej produkcji, w celu skutecznego rozwiązania problemu.

Jak mogę pomóc?

Hipnoza jak i dalej idąca hipnoterapia w przeciwieństwie do popularnych przekonań, nie jest stanem głębokiego snu. W prawdzie składa się na nią indukcja głębokiego relaksu ‚transu’, lecz w momencie trwania transu, pacjent jest świadomy i znajduje się w stanie podatności na sugestie, koncentrując się w pełni na głosie hipnoterapeuty. W stanie tym, świadomy umysł jest kompletnie neutralny, a umysł podświadomy staje się dostępny oraz jest podatny na wcześniej wspomniane sugestie, przy pomocy których hipnoterapeuta pracuje z problemem pacjenta.

Wykorzystana tu hipnoza umożliwia nam pracę głównie z podświadomością, która w tym stanie jest dostępna na prace z sugestiami oraz przyjmowanie ich, jak to było w latach dziecięcych nim wytworzył się tzw. „filtr” czyli świadomość.

Przewaga zmian wprowadzanych poprzez hipnoterapie w porównaniu do tych wprowadzanych siłą woli, jest ogromna gdyż działa na głębszym poziomie umysłu.

Dr Alfred A. Barrios dokonał ogólnego przeglądu długotrwałego sukcesu różnych podejść psychologicznych. Badanie to ujawniło następujące wskaźniki sukcesu:
* Hipnoterapia – wskaźnik sukcesu 93% po sześciu sesjach
* Terapia behawioralna – 72% skuteczności po 22 sesjach
* Psychoterapia – 38% skuteczności po 600 sesjach
(Źródło: Psychotherapy: Theory Research and Practice, Volume 7, Number 1, Spring, 1970.)

Hipnoterapia to niezwykle skuteczne narzędzie do walki z problemami jak:
* Trauma i ciężkie przeżycia
* Uzależnienia
* Stres i depresja
* Fobie, lęki, nerwice
* Ataki paniki
* Niekorzystne nawyki
* Konflikty wewnętrzne, konflikty części.

Zasady terapii oraz cennik:
* W zależności od problemu, plan terapii jest ustalany indywidualnie i o dokładnym planie informuję po pierwszej bezpłatnej konsultacji telefonicznej.
* W terapii z uzależnieniami od substancji psychoaktywnych tj. alkohol, narkotyki minimalna ilość sesji to 4. Pakiet ten jest również tańszy niż 4 sesje umówione osobno.

Tagi

hipnoterapia gdynia, hipnoterapia trójmiasto, hipnoza gdynia, hipnoza trojmiasto, radoslaw babicz, egoprimis, hipnoterapeuta gdynia, hipnotyzer gdynia, hipnoza trójmiasto, trauma i ciężkie przeżycia, uzależnienia, stres i depresja, fobie, lęki, nerwice, ataki paniki, niekorzystne nawyki, konflikty wewnętrzne, konflikty części.

Certyfikacja

  • Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii – od 2021
  • Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii – od 2020
  • Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii – od 2021Dodatkowe certyfikaty

  • Hipnoza konwersacyjna – od 2020
Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.