Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Paweł Krzemiński

Paweł Krzemiński

  • ZWM 12
    Warszawa, mazowieckie


O mnie

Psycholog kliniczny, hipnoterapeuta,i trener hipnozy. Specjalizuje się w terapii osób z zaburzeniami lękowymi, silną traumą i PTSD. Od 23 lat prowadzę hipnoterapię i szkolenia z rozwoju osobistego. W swojej pracy terapeutycznej łączy hipnozę w nurcie behawioralno-poznawczym z EMDR, NLP i hipnozą ericksonowską.

Współzałożyciel Pracowni Psychologiczno-Psychoterapeutycznej SENS
Członek Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań Nad Hipnozą w Krakowie
Certyfikowany Coach International Assotiation of Coaching Institutes
Członek International Assotiation of NLP Institutes
Członek Polskiego Stowarzyszenia NLP

Jak mogę pomóc?

Jako hipnoterapeuta i coach specjalizuję się w pracy z silną traumą i stresem pourazowym, odnosiłem również sukcesy w pracy z takimi problemami jak:

Leczenia niepokoju i paniki
Leczenia bezsenności
Leczenia urazów z dzieciństwa u dorosłych
Leczenia silnej traumy
Leczenia skutków długotrwałego stresu
Redukcji stresu
Leczenie lęków i fobii
Wspomaganie leczenia nadciśnienia
Terapia ofiar przemocy
Terapia osób odnoszących
Niepowodzenia w związkach
Terapia depresji
Problemy z samooceną
Depresja
Jednocześnie, większości problemów, z którymi przychodzą do mnie ludzie, nie da się łatwo przypisać do jakiejś kategorii diagnostycznej. Przychodząc, mówili np. takie rzeczy: „Czuję, że moje życie się skończyło.”, ”Mam złamane serce. Chcę zapomnieć o mojej byłej dziewczynie.”, ”Jestem złym człowiekiem.”, ”Mam nieustanne poczucie winy.”, ”Chcę poznawać nowych ludzi, ale się boję.”, ”Obawiam się, że zemdleję jeśli pobiorą mi krew.”, ”Jestem już dorosły, a mimo to rodzice kontrolują moje życie.”, ”Chcę mieć więcej odwagi w życiu.”, ”Nałogowo kłamię i nie mogę przestać konfabulować, chociaż niszczy to moje życie.”, ”Chcę zapomnieć o bolesnym wydarzeniu w przeszłości.”, ”Chciałbym być bardziej lubiany.”, ”Chcę się spełnić w życiu.”, ”Boje się, że zrobię krzywdę moim bliskim.”, ”Mam dość tych koszmarów!”, ”Moje problemy mnie przerastają.”, ”Chcę więcej zarabiać.”, ”Nieustannie się czerwienię.”, ”Nie potrafię wywiązywać się ze swoich zobowiązań.”, ”Nie wiem co chcę robić w życiu.”, ”Byłem prześladowany w szkole.”, ”Czuje się gorszy od innych.” Jeśli któreś z powyższych brzmi dla Ciebie znajomo i chcesz coś z tym zrobić, masz jakieś pytania, uwagi, albo chcesz umówić ze mną sesję, skontaktuj się ze mną.

Opublikowane artykuły

Tagi

hipnoza, hipnoterapia, nerwica, zaburzenia lękowe, lęki, fobia, fobia społeczna, depresja, trauma, PTSD, Paweł Krzemiński

Certyfikacja

  • – od

Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.