Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Joanna Mania

Joanna Mania

  • ...
    Lublin/ Świdnik, lubelskie
  • Polski


O mnie

Joanna Mania- certyfikowany hipnoterapeuta, który fascynację "nieznanym" poczuł już w dzieciństwie. Cały czas szkolę się i rozwijam, bo uważam, że cżłowiek, który już się nie rozwija jest cżłowiekiem wewnętrznie martwym. Z racji tego, że od 15 lat jestem również wokalistką, trenerem wokalnym oraz duszą artystyczną, zajmuję się przede wszystkim artystami. Stres sceniczny, trema, niskie poczucie wartości czy różnego typu nałogi są bowiem ogromnym problemem dla tej grupy zawodowej. W Wieloletniej pracy jako muzyk, wokalistka zawsze pasjonował mnie wpływ muzyki, głosu, dźwięku na ciało i umysł cżłowieka. Do tego stopnia, że pracą wieńczącą moje studia w West London University był właśnie temat wpływu muzyki i fal dźwiękowych na ciało i umysł cżłowieka. Aż w końcu- po latach, przełożyło się to również na tworzenie własnych nagrań z hipnozą prowadzoną. Część z nich jest udostępniana na YT, inne wykonuję na zamówienie lub otrzymujesz jako wspomożenie terapii.
Głównym obszarem moich działań jest Lublin, ale ponieważ możliwe są konsultacje online- zapraszam osoby z terenu całej Polski.

Jak mogę pomóc?

Problemów z którymi zgłaszamy się do hipoterapeuty jest bardzo wiele. Nałogi, nadwaga, polepszenie wyników sportowych, alkoholizm, depresja, niskie poczucie własnej wartości, wszelkiego typu lęki i traumy, problemy w związkach, problemy na tle seksualnym i wiele innych. Ale czasami jest tak, że nie do końca potrafisz sprecydować swój problem. Nie do końca znasz przyczynę, ale czujesz, że pora na zmiany. Wtedy również zapraszam. Możliwe sesje online, nie wykonuję sesji w domu klienta.

Opublikowane artykuły

Tagi

stres sceniczny, trema, niskie poczycie wartości, lęk , nałogi, Joanna Mania, hipnoza, hipnoterapeuta

Certyfikacja

  • OMNI – od 2019
  • Professional Hypnosis Training Institute – od 2020
  • Professional Hypnosis Training Institute – od 2020
  • Professional Hypnosis Training Institute – od 2019
  • Professional Hypnosis Training Institute – od 2019
  • Professional Hypnosis Training Institute – od 2020

Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.