Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Grzegorz Marć

Grzegorz Marć

  • Romualda Traugutta 8
    Kędzierzyn-Koźle, Opolskie
  • Polski


O mnie

Na co dzień pomagam ludziom przez Hipnoterapię od ponad 1o lat. Poznając hipnozę, zaskoczyła mnie skuteczność i szybkość, z jaką można pomóc drugiemu człowiekowi w najróżniejszych problemach i dolegliwościach. Zaledwie po jednej czy paru sesjach można rozstać się z np. lękami przed wysokością lub wystąpieniem publicznym, depresją, , fobiami i związanymi z tym dolegliwościami fizycznymi jak np. jelito drażliwe czy bólami różnego typu itp. Można stać się pewnym siebie, asertywnym, wewnętrznie spokojnym, lub wolnym od nałogu. Miło słuchać od pacjentów po sesjach jak zmieniły się nawyki żywieniowe i pozbywają się namiarowych kilogramów.

Fascynuję się hipnozą i jej skutecznością w hipnoterapii, tym, jak łatwo można dokonać szybkich i odpowiednich zmian dzięki hipnozie w przeróżnych problemach i dolegliwościach.

Zafascynowało mnie jak łatwo człowiek poprzez hipnozę może dokonać w sobie zmian, gdzie przy niektórych dolegliwościach dzieje się to wręcz naocznie jak np. ból głowy lub ból żołądka w przypadku których natychmiast po sesji ból całkowicie ustępuje często wraz przyczynami psychosomatycznymi, a więc trwale rozwiązując problem bólu. To wspaniała chwila kiedy pacjent mówi, że spokojnie i komfortowo przechodzi sytuacje, w których zawsze wcześniej miał problem, jak choć by napadowe jedzenie słodyczy. Takie chwile są dla mnie bezcenne, są motorem do działania, powodują, że chcę wiedzieć wciąż więcej i więcej, odkrywać jak działa nasz umysł, dlaczego zachowujemy się tak a nie inaczej.

W Hipnoterapii szukam wraz z pacjentem przyczyn powstania symptomu. Miejscem, gdzie można go znaleźć, jest podświadomość. Hipnoza to klucz do komunikacji z nią. Z tego powodu interesuję się wszystkimi rodzajami hipnoterapii i wciąż odkrywam nowe techniki i możliwości.

Przeszedłem wiele profesjonalnych szkoleń i kursów z hipnozy oraz hipnoterapii zaawansowanej, jestem również certyfikowanym praktykiem hipnozy konwersacyjnej jak i innych technik hipnotycznych. Przeszedłem także szereg szkoleń w różnych zakresach medycyny niekonwencjonalnej

Stworzyłem autorską metodę pracy z nadwagą i napadowym, kompulsywnym jedzeniem. Mam również doświadczenie w sesjach on-line.

Jestem trenerem i współzałożycielem Akademia Hipnoterapii .pl , a hipnoterapia jest na co dzień moją zawodową pasją.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Jak mogę pomóc?

Hipnoza na Odchudzanie
Uwolnienie od napadowego jedzenia słodyczy
Uwolnienie od nałogu przejadania się
syndrom jelita drażliwego

Rozwój osobisty
Pewność Siebie
Wewnętrzny spokój
Poprawa relacji międzyludzkich
Poprawa relacji z dzieckiem
Poprawa relacji z partnerem
Samorealizacja
Samoakceptacja
Pracowitość
Asertywność
Hipnoza biznesu

Alergie
Jąkanie
Lęki i fobie
Depresja
Bóle menstruacyjne
Bóle fantomowe
Ból chroniczny
Stresowy ból i rozstrój żołądka
Migreny

Uwolnienie od nałogu tytoniowego
Uwolnienie od nałogu alkoholowego
Uwolnienie od uzależnienia od narkotyków
Uwolnienie od uzależnienia od hazardu itp.

Tagi

hipnoza Kędzierzyn Koźle, hipnoterapia Kędzierzyn Koźle, hipnotyzer Kędzierzyn Koźle, hipnoza opolskie, hipnoza na odchudzanie, uwolnienie od napadowego jedzenia słodyczy, uwolnienie od nałogu przejadania się, syndrom jelita drażliwego

Certyfikacja

  • OMNI – od 2016

Ceny

  • Sesja hipnoterapii – 600