Znajdź hipnoterapeutę
Ekspert Zweryfikowany Antoni Brański

Antoni Brański

  • Krzycka 86b/1
    Wrocław, Dolnośląskie
  • Polski, Angielski, Rosyjski


O mnie

Nazywam się Antoni Brański i jestem… No właśnie, kim jestem? Czym się zajmuję? Co robię?

Formalnie jestem lekarzem psychiatrą. Zajmuję się psychoterapia, hipnoza i coachingiem, ale to są tylko pewne słowa mające coś określić. Czasami mówię o sobie: lekarz od stresu i kłopotów.
Ludzie przychodzą do mnie, bo mają problemy.
Czasami są to skutki chronicznego stresu w pracy.

Bywa też, że trzeba się przygotować do jakiegoś ważnego wystąpienia, ważnej rozmowy, spotkania, negocjacji - jak sobie wówczas poradzić ze stresem, jaką przyjąć strategię..?
Innym razem nie układa się w związku. Za dużo pracy, za mało czasu dla bliskich - ludzie oddalają się od siebie i powoli stają się dla siebie obcy. Zdarza się, że pojawia się ktoś trzeci, ktoś czwarty…
Albo zaczyna nam szwankować zdrowie i okazuje się, że nasz styl życia, stres, brak odpoczynku, zła dieta dają o sobie znać nadciśnieniem tętniczym, najróżniejszymi zespołami bólowymi, zaburzeniami gastrycznymi lub innymi dolegliwościami.

Tyle ludzkich spraw, tyle kłopotów, tyle potrzeb… Ja wiem, jak pomóc, nie tylko łagodząc objawy. To nie tylko tabletka na lepszy sen, pigułka na spokój czy kapsułka na to czy tamto. Dać jakiś lek jak „Aspirynę”- bo trzeba bardzo szybko pomóc - od razu złagodzić objawy - tak leczyć też umiem.

Ale tak naprawdę można zrobić o wiele więcej. Czym się zajmuję? - usuwam bariery. Pomagam w rozwijaniu się, w adaptowaniu się do ciągle zmieniającego się świata. Daję ku temu konieczne narzędzia.
Mamy w sobie wiele barier hamujących nasz rozwój. Najczęściej ich obecność ujawnia się w sytuacjach kryzysowych, gdy dotychczasowe sposoby radzenia sobie już nie wystarczają.

Gdy czujemy się źle, jesteśmy smutni, przygnębieni, wkurzeni, czujemy lęk, rozwiązaniem nie jest łagodzenie objawów. Rozwiązaniem jest ADAPTACJA, ROZWÓJ. Rozwijanie swoich zdolności i umiejętności. Także tych, które oznaczają głębszą zdolność do wpływania na swoje emocje, postawy i wzory reakcji. Moją rolą jest wspomóc ten proces.

Jak mogę pomóc?

Prowadzę terapie indywidualne oraz grupowe za pomocą hipnozy. Mam bogate doświadczenie i innowacyjne metody leczenia.

Tagi

Antoni Brański, hipnoza, hipnoterapia, psychiatra, psychoterapia, coaching, rozwój, workandbalance, hipnoza Wrocław, hipnoterapia Wrocław, lekarz psychiatra Wrocław, terapeuta Wrocław

Ekspert serwisu hipnoterapeuci.pl

Certyfikacja

  • OMNI – od 2016
  • OMNI – od 2016

Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.