Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Anna Juchniewicz

Anna Juchniewicz

  • Sowlany
    Białystok, Podlaskie
  • Hipnoza OnLine, Hipnoterapia OnLine
  • Polski


O mnie

Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk i Master Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy i Terapii Transpersonalnych
Terapeuta Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera
Autorka kursu Nauka Świadomego Transu
Organizatorka Wieczorów z Transem Hipnotycznym
Praktyk Soul Body Fusion
Badacz zachowań pola morfogenetycznego i rozwoju osobistego poprzez Świadomość
Szczęśliwa Kobieta, Żona, opiekunka dwóch suczek - Blanki i Fredzi, oraz kotki Krysi

Być może zainteresuje Cię mój kanał YouTube: Droga do Źródła - Anna Juchniewicz

Jak mogę pomóc?

Szukając odpowiedzi na dręczące mnie pytania przeczytałam w życiu mnóstwo książek, spędziłam tysiące godzin rozmawiając o Bogu i metafizyce, słuchając nagrań dotyczących rozwoju świadomości, uczestnicząc w warsztatach rozwoju osobistego, w tym dziesiątki dni cichych ustawień systemowych metodą Berta Hellingera… po to, aby zrozumieć, że wszystkie odpowiedzi są we mnie. Wszelkie moje problemy zdrowotne, relacyjne, finansowe okazały się być moimi nieuświadomionymi przekonaniami, uwikłaniami rodowymi lub zaburzeniami w energetyce mojego ciała subtelnego. I wciąż coś się okazuje, jak to życie, ale ja już wiem, że z każdą sytuacją należy sobie zadać pytanie „DLACZEGO?”, i drążyć tak jak kropla drąży skałę, a wtedy odpowiedź sama się znajdzie.

Tu z pomocą przychodzi hipnoza transpersonalna, którą pokochałam miłością wzajemną. Dlaczego? Ponieważ taka hipnoza to stan błogostanu, to jak głęboka medytacja, bardzo osobista podróż w głąb własnej podświadomości… jednak w towarzystwie doświadczonej hipnoterapeutki, która w atmosferze relaksu zachęca, aby pójść dalej, głębiej, zadaje celne pytania i prowadzi Cię wprost do magicznego momentu „ACHA!” Staram się pracować z ludźmi w taki sposób, aby już Pierwsza Hipnoza była kluczowa i wprowadzała w życie danej osoby Świadomość i zrozumienie, które wpłyną na poprawę sytuacji.

Kiedy chcesz coś poprawić w swoim życiu, kiedy szukasz odpowiedzi lub celu, kiedy pragniesz zrozumieć Wszechświat i znaleźć inspirację do działania… jest tylko jedno miejsce gdzie musisz zajrzeć… w głąb siebie.

Intencją mojej pracy jest pomóc Ci przypomnieć sobie, że Źródło jest w Tobie… głęboko w Twoim sercu jest bezgraniczna Miłość, absolutna Prawda i Zrozumienie wszelkich doświadczeń. Będąc w stanie relaksu masz bezpośredni dostęp do całej Mądrości Wszechświata, ponieważ kiedy twoje ciało „śpi” w błogim odprężeniu – twój umysł jest otwarty, klarowny i z łatwością się komunikuje. A więc zaproś mnie do podróży wgłąb swojego świata, a ja z szacunkiem i uwagą będę Ci towarzyszyć na tej drodze do przestrzeni twojego serca, podświadomości, pra-pamięci i … jeszcze głębiej, w inne wymiary i światy… aż do samego Źródła Twojej Boskiej Istoty. W tej przygodzie będzie nas wspierać moja wiedza i doświadczenie w dziedzinie hipnozy i hipnoterapii. Zatem zaufaj swojej intuicji i otwórz się na kolejny krok w rozwoju swojej Świadomości i zjednoczenia ze swoją Duszą.

Tagi

hipnoza Białystok, hipnoterapia Białystok, hipnotyzer Białystok, hipnoterapeuta Białystok, online,

Certyfikacja

  • Polski Instytut Hipnozy – od 2021
  • Polski Instytut Hipnozy – od 2021
  • Polski Instytut Hipnozy – od 2021

Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.