Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Agnieszka Łudczak

Agnieszka Łudczak

  • Różyckiego 16
    Łódź, łódzkie


O mnie

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką i coachem. W praktyce stosuję wiele metod hipnotycznych a najczęściej korzystam z regresji hipnotycznej i terapii części. Łączę te techniki z technikami opartymi na symbolach, metaforach i pracy z ciałem.
Kocham ludzi: ich różnorodność, inność i wyjątkowość. Pomagam im dostrzec właśnie te cechy w nich samych, nierzadko ukryte pod niską samooceną lub brakiem wiary we własne możliwości.
Lubię pracować z kobietami i mężczyznami, którzy pragną zmiany. Czasem układy rodzinne, traumy, błędne przekonania czy stare schematy nie pozwalają im rozwinąć skrzydeł.
Razem docieramy do źródła ich wewnętrznej mocy i nagle okazuje się, że mają sprawczość, która zaskakuje i pozwala osiągać cele.
Ze względu na wieloletnie doświadczenie biznesowe rozumiem świat osób zamkniętych w „rozumie” i liczbach. Ułatwiam przełożenie wyobraźni czy siły emocji na działanie w świecie rzeczywistym. Znam pułapki, które czyhają na każdą osobę, która chce coś zmienić i pomagam klientowi przygotować się na nie tak, aby nie zawrócił z obranej drogi.
Uważam, że w zawodzie hipnoterapeuty, oprócz formalnych kwalifikacji, potrzebne są również doświadczenie, intuicja i elastyczność. Dzięki takiemu połączeniu mogę proces hipnoterapii dostosować do indywidualnych potrzeb danej osoby. Pracuję online z klientami z całej Polski. Stacjonarnie - w Łodzi.

Jak mogę pomóc?

Najczęściej pracuję:
- z lękami,
- niską samooceną,
- nałogami,
- brakiem kontaktu z emocjami, - kobiecością,
- traumami,
- problemami w relacjach
- kompetencjami z zakresu zarządzania

Opublikowane artykuły

Tagi

#szybkapomoc
#hipnoza
#zmiana
#lęk
#hipnoterapia
#regresja

Certyfikacja

  • OMNI – od 2020
  • OMNI – od 2020Dodatkowe certyfikaty

  • Noble Manhattan Certified Coach – od 2019
Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.