Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Agnieszka Łudczak

Agnieszka Łudczak

  • Różyckiego 16
    Łódź, łódzkie


O mnie

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką i coachem. Korzystam przede wszystkim z metody Elmana, ale lubię włączać w proces zmiany również pracę z symbolami i z ciałem.
Kocham ludzi: ich różnorodność, inność i wyjątkowość. Pomagam im dostrzec właśnie te cechy w nich samych, nierzadko ukryte pod niską samooceną lub brakiem wiary we własne możliwości.
Lubię pracować z kobietami, które pragną zmiany. Czasem układy rodzinne nie pozwalają im rozwinąć skrzydeł. Razem docieramy do źródła ich wewnętrznej mocy i nagle okazuje się, że mają sprawczość, która zaskakuje i pozwala osiągać cele.
Ze względu na wieloletnie doświadczenie biznesowe rozumiem świat osób zamkniętych w „rozumie” i liczbach. Ułatwiam przełożenie wyobraźni czy siły emocji na działanie w świecie rzeczywistym. Znam pułapki, które czyhają na osoby, które chcą coś zmienić w swoim życiu i pomagam klientom przygotować się na nie tak, aby nie zawrócili z obranej drogi.
Uważam, że w zawodzie hipnoterapeuty, oprócz formalnych kwalifikacji, potrzebne są również doświadczenie, intuicja i elastyczność. Dzięki takiemu połączeniu mogę proces hipnoterapii dostosować do indywidualnych potrzeb danej osoby.  
Pracuję online z klientami z całej Polski. Stacjonarnie – w Łodzi.

Jak mogę pomóc?

Najczęściej pracuję z lękami, niską samooceną, nałogami, kobiecością, traumami i relacjami.

Opublikowane artykuły

Tagi

# szybką pomoc
# hipnoza
# zmiana

Certyfikacja

  • OMNI – od 2020
  • OMNI – od 2020Dodatkowe certyfikaty

  • Noble Manhattan Certified Coach – od 2019
Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.