Znajdź hipnoterapeutę
Zweryfikowany Agnieszka Łudczak

Agnieszka Łudczak

  • Różyckiego 16
    Łódź, Łódzkie
  • Hipnoza OnLine, Hipnoterapia OnLine
  • Polski


O mnie

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką, psychotraumatologiem, coachem i trenerką.
Korzystam z wielu metod pracy, których nauczyłam się w Polsce, Anglii i w Brazylii, lubię dostosowywać je do indywidualnych potrzeb klienta. Łączę w procesie zmiany strategie, podejścia, dedykowane dla umysłu świadomego i nieświadomego, dodaję pracę z symbolami i z ciałem. Pracuję wykorzystując regresję, terapię części, wholeness process czy core transformation. 
Jestem ekspertką w pracy z osobami zarządzającymi firmami, zespołami, projektami oraz z lekarzami.
Rozumiem, jak trudno funkcjonuje się pod wielką presją, z nieustającym i wysokim poziomem napięcia. Rozumiem odpowiedzialność, jaką dźwigają na swoich barkach osoby decyzyjne w firmach, czy lekarze, od których często zależy życie pacjenta.
Pomagam klientom odnaleźć to, czego szukają, zrozumieć siebie, odnaleźć sens w tym co robią lub.... zmienić to, na wcześniej nie mieli odwagi, z uwagi na błędne programy ( często nieświadome ), niewspierające przekonania czy przeżyte ( i nierzadko ukryte ) traumy.
Kocham ludzi: ich różnorodność, inność i wyjątkowość. Pomagam im dostrzec właśnie te cechy w nich samych, nierzadko ukryte pod niską samooceną lub brakiem wiary we własne możliwości.
Lubię pracować z kobietami i mężczyznami, którzy pragną zmiany. Czasem praca, układy rodzinne, traumy, błędne przekonania czy stare schematy nie pozwalają im rozwinąć skrzydeł.
Razem docieramy do źródła ich wewnętrznej mocy i nagle okazuje się, że mają sprawczość, która zaskakuje i pozwala osiągać cele.
Uważam, że w zawodzie hipnoterapeuty, oprócz formalnych kwalifikacji, potrzebne są również doświadczenie, intuicja i elastyczność. Dzięki takiemu połączeniu mogę proces hipnoterapii dostosować do indywidualnych potrzeb danej osoby. Pracuję online z klientami z całej Polski. Stacjonarnie - w Łodzi.

Jak mogę pomóc?

Najczęściej pracuję:
- z lękami,
- niską samooceną,
- osobami wykonującymi bardzo odpowiedzialną pracę czego wynikiem jest blokada emocjonalna
- z nastolatkami
- nałogami,
- brakiem kontaktu z emocjami,
- kobiecością,
- traumami,
- problemami w relacjach
- kompetencjami z zakresu zarządzania
- wypaleniem zawodowym

Tagi

szybka pomoc, hipnoza Łódź, zmiana, lęk, hipnoterapia Łódź, regresja hipnotyczna, hipnotyzer Łódź, hipnoza online, hipnoterapia online, hipnoza na nałogi, trauma, PTSD, problemy w relacjach, hipnoterapia sfery sensualnej, hipnoterapia dzieci, terapia dla managera, terapia dla lekarza

Certyfikacja

  • OMNI – od 2020
  • OMNI – od 2020Dodatkowe certyfikaty

  • Noble Manhattan Certified Coach – od 2019
Ceny

Ten hipnoterapeuta nie udostępnił swojego cennika.
Skontaktuj się z nim używając przycisku "zadaj pytanie" i zapytaj o usługę, która Cię interesuje.